Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer írtam neki valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer írtam neki valamit amit nem nézett meg, pedig fennt volt, akkor kínos írni újra valamit?

Figyelt kérdés
Rám írt, de ő nem nézi meg amit én írtam neki, érti ezt valaki? Kínos írni újra? Hátha azt megnézi
2017. aug. 31. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megnézi, ne írj.
2017. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne írj. Esetleg egy hét múlva, de csak 1- szer.
2017. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Estetleg egyszer irhatsz neki kesöbb.. En jartam mar ugy, hogy irtak nekem, megneztem, nyugtaztam, hogy jo majd irok ( sokszor van olyan hogy be sem kell lepnem, a push üzenetben latom mit irtK) es elfelejtettem. Aztan ket nap mulva irt a srac, hogy bocsi, megbanottalak?? En meg azt se tudtam mi van, azt hittem mar reg irtam neki...
2017. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg sem nézte, tehát nyilván azt se tudja, hogy írtál neki, mert csak gyorsan felnézett (de nem szeretem a chat kommunikációt...)

Ha megnézte volna, de nem válszol, akkor is lehetséges, hogy elfoglalt, átfutotta, majd nyugtázta, hogy egy nyugodtabb pillanatban válaszol (ezt mondjuk én is szoktam)

Nem mindenki tölti az egész napját a telefonjába bújva, nem tragédia, ha később válaszol. Én csak 1-2 nap elteltével írnék, amennyiben semmi sem változik

2017. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!