Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudtam meg rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg rá, amiért azt mondta leszedte a pókot, de közben mégsem?

Figyelt kérdés

Volt a hálónkba egy GIGANTIKUS pók. Mikor megláttam, becsuktam az ajtót, és be se mentem addig, amíg haza nem ért. Aztán mikor hazajött, szóltam neki, elmentem fürdeni, ő meg azt mondta, addig leszedi és kidobja. Aztán mentünk lefeküdni, és pont akartam leoltani a lámpát, mikor megláttam a sarokba a pókot. Egyből fölpattantam, és elkezdtem kiabálni vele, hogy mit keres az még ott, hisz azt mondta kidobta?? És akkor bevallotta, hogy azért nem dobta ki, mert nem találta, de tudta, ha ezt elmondja nekem, akkor addig nem megyek be a szobába, amíg tudom, hogy ott van bent valahol. Aztán akkor fogott egy rongyot és kirakta. És akkor jött oda, hogy megöleljen, de én annyira haragudtam, hogy nem is engedtem. Ő meg mondta, hogy nem érti, most min vagyok így kiakadva, hisz meglett a pók, és ki is dobta, akkor minek kell itt hisztiznem? Én meg fogtam magam, és lefeküdtem.

Szerintetek kinek volt igaza? Tényleg nem kellett volna ezen kiakadnom?


L/20


2016. márc. 27. 20:09
1 2
 1/17 VirágésBence ***** válasza:
54%
Egy pók miatt? Istenem, az én barátnőm is fél tőlük, de ennyire gyerekes nem lehetsz, hogy emiatt hisztizel. Nem találta, de amikor megtalálta kidobta. Szerintem örülj neki, hogy elviseli az ilyen hülyeségeidet is.
2016. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Te GIGANTIKUSAN hülye lehetsz, már ne is haragudj....
2016. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kiakadásod mert hazudott neked. De minek kell párkapcsolat egy olyan 20 L-nek aki hisztizik egy poktol.
2016. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Neki van igaza, mert tudta, hogy még jobban fogsz hisztériázni ha elmondja, hogy nem találta meg. Én se rajongok a pókokért, de te is tudhatod, hogy megenni azért nem fognak.

Kivéve persze, ha pl. Ausztráliában élsz. Akkor meg a barátod volt felelőtlen, hogy nem kereste meg a fekete özvegyet :P

2016. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem kellene ezen hisztizni.

A lényeg hogy elintézte.

Kár ilyesmire vesztegetni az időt, hogy ilyen kis semmiség élén haragudjatok.

2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Egy ilyen aranyos fiúnak hogy lehet ilyen barátnője?
2016. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Én utálom a hazugság minden formáját, ez pedig eléggé atyáskodásnak is tűnik, szóval én se örültem volna neki, de azért ilyen hisztit nem csaptam volna miatta.
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
A barátodnak volt igaza, mit kell ezen ennyit hisztizni. Amikor megtalálta,akkor kidobta, kész. Egyébként fogadok,hogy az a gigantikus pók fél cm-nél nem volt nagyobb, vagy csak egy egyszerű kaszáspók volt, azoknak meg csak a lábai hosszúak.
2016. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Na nemár.:D Én rohadtul félek mindentől, ami repül, ugrik vagy nyolclábú, de ilyesmin nem akadnék fenn, max. megmondanám, hogy legközelebb ne füllentsen, mert kiver a víz, ha viszont kell látnom a pókot.

Nem akart ő rosszat neked.

2016. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg gyerekesen viselkedtem, köszönöm a válaszokat. Megpróbálom majd valahogy jóvá tenni.
2016. márc. 27. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!