Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még férfi, aki nem karrierista nőt keres? Aki szerint a nőnek otthon a helye?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 15:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

A kerdes ujrafogalmazva

Letezik olyan ferfi aki egy pioca ingyenelo szegvakaro not akar a hatara venni es eltartani.

Igen akad de cserebe a no neve csond es nyugdija nulla kiszolgaltatott helyzetben tengeti napjait

Minden no erre vagyik

Tojogep takaritono haziasszony szerep wouuu alom

2017. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szerintem a sracok nem igazan ertik a kerdest. ;)

A kerdes az, hogy eltartanatok-e a parotokat?

2017. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a két véglet van kedves kérdező... A munka nem zárja ki mondjuk a házimunkát és fordítva.
2017. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok a kitartottság híve de nekem úgy tűnik, hogy a férfiak azt akarják, hogy a nők dolgozzanak, takarítsanak, gyereket neveljek, süssenek főzzenek. Miközben ők "csak" dolgoznak. De cáfoljatok meg ha tévedek.
2017. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nos, mivel dolgozom, 6-8 órában, már elég rég óta, bár voltam háztartásbeli is, így nagyon jól érzékelem a különbséget.Akinek a napi kb 8 vagy még több munkaóra mellett még a komplett háztartás is simán belefér, az valószínűleg egész nap a fenekén tesped mondjuk egy irodában és utána még vígan megcsinálja a háztartást, ha még nem volt meg a kilométere.De nem csak irodai munka létezik..

Nos, ha a dolgozó nő nem csak zacskós levest akar főzni, ami megvan tíz perc alatt, akkor ahhoz is kell 1-2 óra, mire az egészséges étel elkészül, de ez több időt kitesz, ha előtte összevásárolja a hozzávalót.

Tegyük hozzá, ha mondjuk 4-kor végez a munkahelyén, minimum este 6 óra, mire mindennel elkészült a háztartásban is, nagyjából.Hol volt közben a pihenés, kikapcsolódás, a párjával, gyermekével való törődés? Ja, az utoljára marad.Addigra már hulla fáradt, pedig még mindig illene csinosnak és fittnek lennie.Besegíthet a férfi is a háztartásba, de akkor még mindig a háztartásnál tartunk, csak most ketten bajlódnak vele, ennyit értünk el, holott a nő ha otthon lett volna, vagy max 4 órában dolgozna, már rég kész lenne otthon minden.Tulajdonképpen mindenki nyerne vele, mert ezután már a délután, az este mindnyájuk számára a pihenésé, kikapcsolódásé lenne.Több idő jutna egymásra, a gyerekekre.

2017. szept. 1. 18:16
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom te milyen háztartásban élsz, de hogy nálunk valahogy nincs ennyi kínlódás az is biztos.

Általában 2 napra főzök, tehát csak minden másnap kell főzni. Bevásárlás heti 1 nagy hétvégén, meg nyilván ha kell még valami, akkor kisbolt (10 perc). Takarítás heti 1szer elég. Mosogatni való nem sok, mivel ketten lakunk csak. Nekünk valahogy este meg délután mindig van időnk még összebújni, hétvégén kiülünk sörözgetni vagy horgászunk, vagy valami program mindig van. Tehát amit leírtál az baromira nem a valóság. Az már inkább a Született Feleségek szint, ahol mindig minden csillog villog.

2017. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Valtott muszak ugyelet 3 gyerek

Van ido mindere mindenki csinal mindent otthon.

Kizarolag egeszsegesen etkezunk napi 20 perc munka

Takaritas napi 10 perc kozossen ugye 5x 10 perc

Mosogatogep

Mosogep szarito van

Ferj ua kiveszi a reszet

Es nem kell tullihegni

2017. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

#14

Én dolgozok, közben pedig vezetem a háztartást. Főzök, mosok, takarítok, bevásárolok.

2017. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

#15

Én jelenleg szakácsként dolgozok 9 órában, szóval egész nap talpalok, és így is van energiám vezetni a háztartáat. Tudod a kényszer nagyúr. Sokan el vannak tunyulva.

2017. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt gyakorik is van elég sok. Beszéltem néhánnyal már üzenetben, részemről felejtősek.
2017. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!