Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy az unokatesómat nem engedi el a pasija velem pár napra a Balatonra?

Figyelt kérdés
Mi az egyáltalán, hogy nem engedi? 20 éves a lány. Ráadásul utószezon van, mitől fél bepasizik vagy mi? Mi van Bogláron amitől annyira óvnia kell? Mondtam van hely, jöjjön ő is, de neki már elkezdődött a suli,nem ér rá.
2017. szept. 1. 17:28
1 2
 1/14 Nevű felhasználó válasza válasza:
28%
Megtudta hogy mi van köztetek.
2017. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te igen hülye, én is lány vagyok, 23 éves.
2017. szept. 1. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális.
2017. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nevű felhasználó válasza válasza:
0%
Akkor tudja, hogy mit tennétek a helyi fiúkkal, ti ketten.
2017. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

A 1-es/4-es válaszoló hasonló (igen alacsony) értelmi szinten van, mint az unokatesód barátja!

Egyáltalán nem normális egy kapcsolatban bármit is nem engedni a másiknak.

2017. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nevű felhasználó válasza válasza:
20%
Te IQ-bajnok utolsó. Az 1-es, és 4-es válaszoló is én vagyok. Még a nevem is kint van, te kretén. Az a nem normális, hogy kapcsolatban egymás nélkül mennek nyaralni.
2017. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tajolva, elozo. Pont, hogy teljesen normalis, ha az ember neha (es nem arrol beszelek, hogy minden alkalommal) elmegy baratokkal, rokonokkal par napra kikapcsolodni a parja nelkul. Ami elmebeteg az a feltekeny, birtoklo, allandoan egymas s#ggeben levo kisajatitas, amirol te pofazol. Normalis ember nem marad ilyen kapcsolatban.
2017. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nevű felhasználó válasza válasza:
Ezért vagy egyedül 40 évesen is.
2017. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jézusom...

Egyébként még új a dolog, májusban jöttek össze. Azt már mondta, hogy xy-t le kellett tiltania Facebookon, mert a gyerek azt mondta. Lehet vigyáznom kellene mit írok, mert azt is megmutatja.

Nem volt sok kapcsolatom eddig, de egyik fiúmnak sem volt ilyen baja, még az sem, hogy a szüleimmel 3 hétre Amerikába mentem.

Meg azt még meg is érteném, hogyha a Soundra vagy valami fesztiválra ne menjen, de a családi nyaralóba se... Ha megcsalni akarja meg fogja, a Balaton nélkül is...

2017. szept. 1. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Teves. Ezert van boldog, bizalmas es kiegyensulyozott parkapcsolatom, ami neked sosem lesz :)
2017. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!