Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a páromnak jobban tetszem, ha?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, még otthon laktam, tanultam, nem voltam épp anyagilag eleresztve.

Hétköznapian öltöztem, keveset sminkeltem...

Amióta együtt élünk, próbálok kicsit nőiesebb lenni, de mindig szóvà teszi, hogy neki az igazi énem tetszik, akinek megismert.

Tehát ha a szokottnàl erősebben sminkelek, kevésbé tetszik neki, holott női szemmel meg szebb a vègeredmény. Nemrég kijelentette, sose szerette az élettelen babàra hasonlító nőket. Ugyanez a helyzet az extràbb ruhadarabokkal, magassarkúkkal.

Szerinte vannak ruhàk, amik én, és vannak, amik nem, ne utànozzak màsokat.


Lehetséges, hogy valóban így gondolja egy fèrfi?


2017. aug. 31. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ő így gondolja. Lehet csak megszokás, de lehet, hogy neki a kevesebb több, úgy tetszel neki amilyen voltál a megismerkedésetekkor. Meg kell beszélni vele, hogy te így jobban érzed magad, de te is gondolj bele, ha ő megváltoztatná a külsejét hogyan reagálnál? Nagy szakáll, kopaszra leborotvált fej, stb....
2017. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges, nekem az összes pasi haveromnak, a páromnak, meg az exeimnek is a sminkmentes lányok tetszenek. A párom egy kis szempillaspirált elvisel, de annál többtől nincs elragadtatva. Imádom ezért, herótom lenne ha minden nap kenegetnem kéne magam :D
2017. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Az én párom konkrétan nézi, ahogy este lemosom a sminkem és mindig mondja hogy szerinte nincs erre a hülyeségre szükségem és neki anélkül tetszem :) Persze bankszektorban, ügyfelekkel szemben nem tehetem meg, hogy nem sminkelek, sajnos nagyon nem professzionális benyomást kelt.
2017. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút lehet...
2017. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen így lehet. A nőknek is néha furcsa elképzelésük van a férfiakról. Nem mindenkinek a celeb cica utanzatok jönnek be. Úgy ismert meg, ahogy. Az tetszik neki.
2017. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Blackfun ***** válasza:
Persze, hogy lehet én is így gondolom, szóval már ketten biztos vagyunk.
2017. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? :)


Ezért is nem értem azokat a kérdéseket, hogy egyes nők félnek, hogy majd idősebb korukra elveszítik a nőiességüket. Na és mi van velünk, akikbe tornacipőben szerettek bele?


Én sminkből is csak a szemhéjtus + szempillaspirál kombót szeretem, ennek ellenére volt már, aki megjegyezte, hogy természetesen jobban nézek ki. Mindezt úgy, hogy szép vonalat tudok húzni, tehát nem a smink minőségével volt a baj.


21/L

2017. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a mű :)
2017. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megertem. En se szeretem amikor osszecsinalom magam mert megmozdul a muanyag model mellettem. Van amelyik meg beszel is.
2017. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kifejezetten utálja a sminket egy nőn és a magassarkúkat is rühelli. Amikor megismerkedtünk, nagyon örült annak, hogy egyik sem az én világom.
2017. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!