Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a féltékenyked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a féltékenykedést?! 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exem akivel összejárunk elkezdett féltékenykedni. Több olyan szituáció is volt már amikor féltékenységi hiszti rohamot kapott végülis jogtalanul. A tegnapi nap folyamán is történt egy ilyen eset. Mivel beszélgetek pár pasival és több az ismeretségi köröm, na meg beszélgetni szabad így egy pasival elmentem motorozni mielőtt mentem volna hozzá. Mikor mondtam neki mert kérdezte hogy mi újság stb ezért nem hazudozok, tehát mikor elmondtam egymás után 10x megkérdezte hogy ki az, mi a neve - mintha lényege lenne, de nincsen. Ő mégis féltékenykedett, találgatott, honnan ismerem stb stb. Mondta azt is, hogy - persze, nekem be kell számolni neked meg nem. Bezzeg nem kérem számon soha, megtanultam hogy nem kell egy ilyen kapcsolatban követelőzni, utána lenyugodott, ölelgetett, puszilgatott, de mégsem értem hogy most ez mi volt mikor ő miatta mentünk szét - "nem szerelmes" sztorival.



2017. szept. 1. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

röviden: Nem fejtem ki. A többiek sztem értik. ;)


6-os

2017. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De mégis ki mondta hogy ez nekünk így nem jó?! 😂 Úristen.
2017. szept. 1. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Ismered nagyon jól, oké. Akkor miért írsz ki róla egy kérdést vadidegen embereknek, akik viszont egyáltalán nem ismerik...?
2017. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Most írtad le, hogy miért nem jó, cica.
2017. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

NEKI ÍGY NEM JÓ

Könyörgöm legyen már egy kis tartásod, szégyent hozol a nőkre jóég.


Ha ugráltat a pasas, minek vagy vele? Ha meg kedveled, akkor járjatok.


Ennyire egyszerű.

2017. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!