Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek honnan tudjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan tudjam, hogy a páromnak tényleg én vagyok-e az ideálja, vagy csak azért tetszem neki mert szeret és elvisel?

Figyelt kérdés

A párom egyetemre jár, ahol sok a jó testű fiatal csaj, ő meg mindig azt mondja, hogy nem kéne neki egyik sem, de még akkor se ha nem lennénk együtt. Még egy éjszakás kaland erejéig sem, mert neki az olyan nők jönnek be mint én, amit alig tudok elhinni.

Hatalmas vastag combjaim vannak, narancsbőrös fenekem, striás a hasam, a melleim meg lógnak, ahhoz képest, hogy nem is nagyok. Én egyedül az arcomat tartom szépnek, bár az is inkább csak elmegy. Ő meg oda van a testemért. Aminek persze örülök, csak olyan nehéz elhinni, hogy neki tényleg ez tetszik. Azt mondja mindig, hogy a "tökéletes nők" hidegek és unalmasak, és kisebb testi hibák, plusz kilók, vagy narancsbőr megy egyenesen szexi. Lehetséges, hogy ezt tényleg így gondolja? Vagy csak azért mondja hogy ne bántson meg?


2017. szept. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Súlyos ÖNBIZALOMHIÁNYBAN szenvedsz! Fogd már fel, hogy a párod úgy szeret téged, ahogy vagy, úgy fogadott el téged, ahogy vagy.

Ne akard a fölösleges hisztiddel elüldözni és tönkretenni a kapcsolatotokat.

És hagyd abba a felesleges fantáziálgatást!


Ha pedig problémád van a külsőddel, akkor változtass rajta!


Tanulj önszeretet. Azért mert te spec utálod magad, attól még más szerethet téged! Benned van a hiba, ha ezt képtelen vagy elfogadni!

2017. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsőválaszolóval. Muszáj vagy változtatni a magadról alkotott képeden, különben elüldözöd őt.
2017. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

És az miért baj ha nem te vagy az ideálja?


Én nem voltam a párom ideálja. Elsőre mint nő észre sem vett. Aztán elkezdtünk barátkozni majd egymásba szeretni.


Én szebb nem lettem csak öregebb. Őt pedig körül veszik edzésen a feszes testű fiatal lányok, a kolléganőjének olyan erotikus a kisugárzása, hogy még én nőként is érzem.


Simán találhatna nálam szebbet, jobbat. De neki ez nem kell. Csak én.

Én egy percig sem búslakodom azért mert nem olyan vagyok akit anno preferált.


Én a helyedben büszke lennék magamra, hogy minden hibám ellenére megfogtam és megtartottam. Csini test nélkül. Ehhez már tudás kell!

2017. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!