Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikákkal tudnám azt sugallni a páromnak, hogy érett, komoly nő vagyok? Legalább néha. Ugyanis néha gyerekes vagyok, + ezzel ő is még inkább férfi lenne, és a szexuális vonzalomba is új színt hozna.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj a kapcsolatban, csak jó lenne, mert azt mondja, néha kiábrándítóan gyerekes ahogy ugrálok, nyafogok, és kicsit megkomolyodhatnék.
2017. júl. 29. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide praktika, bőven elég, ha felnősz.

31/f

2017. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a gyerekes, hogy neked ehhez praktika kell.
2017. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú basszus, nagyon ki lettem segítve.
2017. júl. 30. 02:14
 5/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ne ugrálj és ne nyafogj
2017. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felháborodni. Igazuk van a többieknek. Nem játszmázni és trükközni kell, hanem éretten kell viselkedni.

Az nem baj ha néha gyerekes vagy, ez belefér.

Olvasd el Csernustól A nő című könyvet. :) Hasznos lesz.

2017. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne sugalld, hogy felnőtt vagy. Legyél felnőtt.

Van olyan felnőtt férfi ismerősöm, akivel felnőtt nőként játszottunk együtt egy játszótéren. Együtt legóztunk. Felnőni nem azt jelenti, hogy ezeket mellőzöd, nagyon sokáig ezért nem akartam felnőni. Hanem azt jelenti, hogy felelősséget vállalsz, nem nyafogsz, eretten viselkedsz. Láthatóan nem vagy még érett. Ez nem gond, de ne játszd meg magad a párod kedvéért.

2017. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!