Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, a cirógatást és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, a cirógatást és a kézfogást ilyen esetben közeledésnek vagy csak baráti érintésnek vennétek?

Figyelt kérdés
Egy focipályának kinevezett libalegelőn tanítottam vezetni az egyik lány barátomat (bár azt hiszem, kölcsönös vonzalom lehet közöttünk). Először rákérdeztem, szeretne-e vezetni, riadtan mondta, hogy nem, nem, zavarban is volt, de nevetett is, nyilván félt. Megsimogattam a haját, az arcát, mondtam neki pár szót, aztán abban maradtunk, hogy első körben csak a sebességváltót nézzük meg. Beült a vezetőülésbe álló motornál, én a másik oldalról fogtam a kezét, megmutattam neki, hogyan kell kiengedni és behúzni a kéziféket. Sokáig fogtam a kezét, de nem húzta el, egyébként is gyakori közöttünk a simogatás, a másik megérintése, tehát valószínűleg jólesik neki, ha hozzáérek. Végül csak eljutottunk odáig, hogy hogyan kell begyújtani a motort, meg tanítgattam az elindulásra, kicsit nehezen ment, ez volt az első alkalom. De biztattam, megint cirógattam az arcát, a haját, aztán amikor hazavittem, megköszönte az élményt. A kérdés: ilyenkor csak baráti biztatásnak fognátok-e fel az érintéseket, vagy közeledésnek? És ha nem éreznétek semmit a srác iránt, akkor ilyen esetben is tiltakoznátok/elhúzódnátok?

2017. szept. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólnék neki, mert ez nekem nem fér bele. De hála istennek normálisak a férfi barátaim. Ez nyilvánvaló közeledés, ráadásul nekem alapból nem jönnek be az olyan pasik, akik minden mondat után megsimogatnak, mint egy kutyát.
2017. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha, mint férfi nem jön be, akkor nem engedném, elhúzódnék az érintés elől. Nem azért, mert nem esne jól, hanem azért, h megkíméljem a felesleges beleéléstől, h kettőnk között esetleg lehet vmi.
2017. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: Nem simogatom minden mondat után, nem tudom, hol olvastál ilyen hülyeséget. Egyébként ő is szokott simogatni engem, ezen az alapon akkor ő se normális. Előbb gondolkodj, hogy mit írsz le, és csak utána állítsd fel a "diagnózist", hogy ki a "normális", és ki nem.
2017. szept. 1. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez akkor sem normális. Ez olyan tapogatós, nyálas, "végre hozzáérhetek egy ellenkező neműhöz" undormányság.


De ha ti ilyen musical-es fogdosós emberek vagytok, egészségetekre.


Cirógatás, maga a szó is... öreg, műfogsoros nénik és bácsik jutnak eszembe, akik mindig nyálas, büdös puszikat adnak.

2017. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember nem cirógatja a barátait, még akkor sem ha azonos neműről van szó, ellenkezdő neműt meg pláne nem. Ha hagyja hogy hozzáérj és még viszonozza is, akkor vonzódik hozzád.
2017. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!