Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy NE lássanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy NE lássanak nőnek a pasik, és ne próbálkozzanak be?

Figyelt kérdés

Nem hordok kifejezetten nőies ruhákat (azért a női részlegen vásárolok, de általában farmergatya + póló + sportcipő van rajtam) Nincs bomba alakom, dagadt se vagyok, semmi feltűnő..

Nem sminkelek. Az arcom teljesen átlagos, jellegtelen.

A hajam egyszerű állig érő természetes barna.

Nem érdekelnek a "tipikus női témák", inkább videojátékok, autók, sportok, stb.

Nem vagyok olyan értelemben kedves, ahogy sok lány - nem ölelgetek senkit, nem írogatok szívecskéket facebookon, nem puszilgatok mindenkit.

Nem flörtölgetek soha.

Általában bezárkózok és zenét hallgatok vagy olvasok.


Még így is betalálnak pasik! Mit kéne még tennem, hogy ne érdekeljem a férfiakat?

Általában azt szokták írni pasik, hogy a nem nőies kinézetű, zárkózott, passzív lányok nem érdeklik őket, akkor engem miért találnak meg?


Meg azzal mit lehet kezdeni, hogy előbb-utóbb a haverjaim is bepróbálkoznak nálam? (Még az után is, hogy teljesen világosan elmondom, hogy nem akarok többet)


Hogy legyek "láthatatlan" mint nő??


2017. szept. 2. 10:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Miért akarsz teljesen láthatatlan lenni? Ha találkozol egy számodra szimpatikus sráccal, tudat alatt úgyis tetszeni akarsz majd neki. Amúgy meg a jól bevált recept az, hogy legyél nagyon határozott(de úgy ijesztően), jégkirálynő-típus. Ezzel viszont az lehet a baj, hogy elmarod magad mellől az embereket, mert üvölteni fog rólad, hogy "hagyjon békén mindenki". De te tudod, a te életed.
2017. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%

Elmorozsolunk egy krokodilkönnyet érted. Boo hoo hoo, szegény Kérdező, szörnyű életed lehet így. Mások cserélnének ezzel.



Kamukérdés, remélem.

2017. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%
Legyenek céljaid én ferfi vagyok mindig a frjem utan megyek es eddig egy csaj se szôlitotte
2017. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Le
2017. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel, csak magaddal, tutira nem fognak próbálkozni.
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Vagy leszbikus csak azt nem tette hozzá.
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ragassz álszakállt!
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Van párom évek óta, nem vagyok másra kíváncsi. Nem vagyok leszbi, meg nem is ijesztem el életem nagy szerelmét. Bocsi, ez kimaradt.


#2

Én meg azzal cserélnék szívesen, akinek nem kell fölösleges köröket futnia, meddő vitákba belemenni, konfliktusokba kerülni, esetenként még félni is, mert pár pasi elég creepy módon tud próbálkozni...

2017. szept. 2. 10:37
 9/37 anonim ***** válasza:
41%

#8


Akkor hülye vagy, járj a pároddal "bulizgatni". Járj autóval BKV helyett. És ne haverkodj férfiakkal.

2017. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél nagyobb pólót. Le merném fogadni, hogy a farmer is feszül rajtad és a póló is.
2017. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!