Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek, hogy a pasik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, hogy a pasik így is szépnek lássanak?

Figyelt kérdés

a problémám az h elég vékony vagyok, probáltam már szinte mindent, hízókúrát, tablettákat, de semmi eredményük..

mit tegyek h így is szépnek lássanak a pasik? 18/L


2009. jún. 5. 17:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Mi az a vékony? Milyen magas és hány kiló vagy?
2009. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
igen, jó lenne egy kép, vagy valamilyen adat. de a kép lenne a legjobb . képet ! képet!
2009. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Az igazi szépség belülről jön! 43 kilós vagyok, mégis megvadulnak tőlem pasik, úgyhogy nyugi, a szexuális kisugárzás a lényeg, bár arra pár évet még várnod kell, hogy ezt használni tudd
2009. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Jaja linkelj be egy képet magadról.

Egyébként szerintem sportolással szert tehetsz az általad kívánt testalkatra. Én is sportolok és a szüleim is mondták "átrendeződtem" :), de még nem értem a kívánt alakot, de rajta vagyok.:D

2009. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy egyél, nem kúrákat kell tartani, hanem normálisan enni.
2009. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Az embert a belső tulajdonságai is tehetnek széppé, nem igaz? Ha te nem rágódsz amiatt, hogy juj de vékony vagyok, kilóg a csontom, ilyesmi, és elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor szerintem ez kifele, a külvilág fele érződik. Hidd el, sok lány érez hasonlóan vagy azért mert túl vékony, vagy mert épp telt, van akinek az arca nem tetszik magán, olyan is van akinek egérke fülei vannak. Az a lényeg, hogy te szeresd a tested, elfogadd magad úgy ahogy vagy! Rajtad múlik, hogy mit mutatsz a külvilágnak. Ha mindenkinek csak azt mondod, hogy jaj olyan vékony vagyok, úgy utálom ezt...akkor ők sem fogják keresgetni rajtad a szépet. Hisz hiába is tennék, ha te úgysem hiszed el. Pedig hidd el, biztosan van rajtad szép! Vannak olyan fiúk, akiknek pont te fogsz tetszeni, akármilyen vékony is vagy!

Békülj ki magaddal, fogadd el magad.

Ha mégis azt gondolod, hogy ezen nem tudsz felülemelkedni, érdemes lenne orvoshoz fordulnod!

Csak ne kezd el magadba tömni azt a sok bogyót, és hízlaló kaját, mert nem mindegy hogy milyen minőségű táplálékot veszel magadhoz! Nem a mennyiség, mindinkább a minőség a fontos! Járj el sportolni, érezd jól magad! Ha semmilyen egészségügyi problémád nincs, akkor pedig büszkélkedhetsz azzal is : "Én akármennyit és akármit ehetek, nem hízok!" Hídd el, sokan örülnének ennek!

Na minden jót, és fogadd el magad! Remélem tudtam segíteni!

Esetleg leírnád, hogy hány cm vagy és ehhez hány kg társul?

2009. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Én is 43 kg vagyok, mégis sok pasinak tetszem. Amikor 55 voltam is tetszettem, teljesen mindegy, nem ettől lesz szép valaki.
2009. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

iwiwen találtok képeket..

[link]

2009. jún. 5. 18:14
 9/38 A kérdező kommentje:
160 cmhez 43 kg
2009. jún. 5. 18:17
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg csinos csaj vagy!
2009. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!