Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Engem az érdekelne,hogy mit gondoltok arról ha


1: egy 28 éves fiú magáról készít meztelen képeket és azokat más lányoknak küldi el,de közben van barátnője


2:mit gondoltok arról ha egy fiú egyszer az egyik lánynak mondja hogy szeretlek

De egy hónap múlva már egy másiknak hogy hiányzol

De egyikkel sincs együtt és barátnője sincs



3:mi a véleményetek arról ha egy kapcsolatban a fiú nem képes beismerni hogy igenis most ő a hibás

Miért ilyen nehéz beismerni és bocsánatot kérni


4: mit gondoltok arról ha egy fiúnak kiskora óta van egy lány barátja akinek mindnet elmond még azt is hogy a fiú hogy szeretkezik a barátnőjével


Én úgy gondolom hogy vannak olyan dolgok egy párkapcsolatban ami a két félre tartozik

És sose vonnék be egy harmadik személyt

Főleg nem úgy hogy a lányt a lány nem is ismeri



2017. szept. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Te ki vagy a történetben? Ha nem a "fiú" vagy annak barátnője, akkor mi közöd hozzá?


Amúgy szerintem már ott gáz az egész, hogy egy 28 éves felnőtt hímnemű embert valaki "fiúnak" hív. Ha nem jutott el odáig ez a személy, hogy ennyi idősen férfi legyen a megnevezése, az rengeteg mindent elárul.


Részletesen a szituációkra válaszolva:


1. Szerintem ez akkor is vérciki, hogyha a srácnak nincs barátnője. Aki így próbálkozik, az már nagyon a legalján van, ráadásul ezek a fotók gyakran kéretlenül érkeznek a nők postaládájába, az meg már a szexuális zaklatást is kimeríti. Ha pedig közben barátnője van, az kifejezetten undorító, gerinctelen viselkedés és részemről a megcsalással egyenértékű.


2. Azzal nincs baj, ha kialakul valamilyen kötődés, de hogy havonta cseréli, hogy kiért van oda, az számomra elég gyanús.


3. Ez gyerekes viselkedésre vall, 28 évesen én azért ennél jóval többet várnék. Jó eséllyel az ember 20-22 éves korára kinövi azt, hogy nem tud felelősséget vállalni a tetteiért, beismerni, ha hibázik. Aki nem tud bocsánatot kérni, annak vagy túl nagy az egója, vagy túlságosan éretlen. Semmi nehéz nincs ebben.


4. Én is azt gondolom, hogy vannak dolgok, amik két emberre tartoznak. Ha a srácnak ez a lány ennyire mély lelkitársa, akkor járjon vele, de ne a mással való kapcsolatának minden intim részletét teregesse ki. Én nem tudnám ezt tolerálni, nem lennénk együtt sokáig, ha én lennék a barátnője.

2017. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

1.) Szanalmas

2.) Szeretethianyos

3.) Szanalmas

4.) A legjobb baratommal volt, hogy megbeszeltuk a szexet. Nem reszletesen, de nagyvonalakban igen (jo volt, jol szopik, stb). A nok is megbeszelik ezt ugyanugy.

Ez csak azert lenne fura, mert egy masik lanynak mondja el.

2017. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.onbizalomhianyos pasi,ego esrosites. Ugy veli esetleg hatha befigyel egy-ket kosza kaland is..

2.Szexet akar, lehetoleg kis energia befektetessel, ha rovidtavon nem jon ossze tovabb all..

3.Mert pasi, es "nehogy mar" csorduljon a tekintelye...

4.oruljon neki egy jo barat kincs. En is szoktam itt szexrol beszelgetni, nem zavarna ha o is megtenne. Max feltekeny lennek a nore a kapcsolat elején meg nem bizok a paromban,hogy tenyleg csak baratok!

2017. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyerekes az egész pasi úgy ahogy van
2017. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!