Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható párkapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható párkapcsolaton belül a fizikai erőszak?

Figyelt kérdés
Írnátok arról,hogy a ti környezetetekbe fordult-e már elő?
2017. szept. 2. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a hagyományos pasi veri a nőt? Hát alapesetben nem. Ha már hezitálás van ott vagy túl gazdag a srác vagy túl jóképű.Szóval te vagy a csaj és azon agyalsz van- e olyan jó parti a párod hogy a tegnapi maflás felett szemet hunyj?
2017. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek megbocsátom, ha álmában öntudatlanul véletlenül úgy fordul, hogy közben oldalba könyököl.


Ha esetleg egy veszekedés folyamán fülön vágna, akkor azt nem nézném el neki, hitel és gyerek ide vagy oda.


A környezetünkben nem fordult még elő ilyen. De szerintem értelmes ember nem fizikai (vagy bármilyen) erőszakkal oldja meg a problémáit, szóval én ebben keresem a magyarázatot: értelmes emberekkel veszem körbe magam.

2017. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
férfi vagyok szerintem akkor megbocsájtható ha ugyanakkora fájdalmat okozol neki tehát valami forró vasat hozzáérinteni miközben ki van kötve nem ötletnek szánom csak reálisan ugygondolom ezzel semmis lenne
2017. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
de ez lehet egy gémkapocs méretű vas is
2017. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem. Egyszer megut tobbszor is megfog. Naiv szerelmes tinikent hittem a mesekben, amikor az elso pofon utan konyorgott es igergetett... Azota felnőttem:) Soha tobbe, ha megutne a parom vagy o koltozik vagy en...
2017. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
vagy a leves forró amit megeszik
2017. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindkét fél valamilyen küzdősportos egyén és csak (és kizárólag!!!) gyakorlás miatt attakkolnak egymással, akkor igen, más esetben nem.
2017. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"Mármint a hagyományos pasi veri a nőt?"


Szomorú, ha ettől függ a fizikai erőszak megítélése...

2017. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Ha a férfi privilégiuma a fizikai erőszak, akkor a nőé az érzelmi erőszak. A kérdés úgy helyesebb, hogy a játszmák elnézhetők-e egy kapcsolatban?!


Egy nő fizikailag képtelen megvédeni magát a férfival szemben, így az erőszak igényét máshogy elégíti ki (hiszti, zsarolás, terror). Alapvetően egyik sem helyes és elnézhető de az okokat is nézni kéne. Mármint, hogy miért lép valaki valamilyen terror eszközhöz a másikkal szemben.

2017. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő..hűű...egy mondatomból leszűrták a konklúziót,hogy egy pénzéhes p..csa vagyok,aki simán szemet hunyna a fizikai erőszak felett csak mert a pasinak pénze van.


Nem vagyok jelenleg párkapcsolatban,nem is igazán vágyom rá,csak egy kérdést tettem fel.

2017. szept. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!