Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ebből az állapotból továbblépni?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi,akivel egy és fél éve ismerkedtünk meg.20 évvel idősebb nálam,de ez nem számít.

Nagyon sokat beszélgettünk fél évig, de csak interneten. (Egy angolt gyakorló oldalon kezdtünk el beszélgetni,ő is amgolt akart gyakorolni,én is.Magyar az illető.)

Aztán fél év után találkoztunk. Nagyon szuper volt,sokat beszélgettünk. Nekem si szimpi volt,de nem tudtam,mit akarok igazán akkor még.

Ő elhívott akkor egy másik találkozóra is, én viszont picit eltoltam a dolgot,mert akor mentem gólyatáborba stb.

Nagyon sok új dolog következett az életemben;egyetem, új emberek,nagyon sok dolog. Szóval foglalt voltam,így nem nagyon értem rá egy második találkozóra.

Néha beszélgettünk azért. Majd kb 3 hónappal később találkoztunk. Megint jó volt,de már nem volt olyan lelkes.

Aztán észrevettem,hogy kezdek belezúgni. Utána még találkoztunk párszor és rá kb 3-4 hónapra elmondtam neki,hogy mit érzek iránta. Azt hittem,ő is azt érzi,csak nem mer lépni valamiért.

Elmondtam és azt mondta,sokat gondolkodik a dolgon, és úgy tekint rám,mint a kishugára,nem tudja miért alakult így a helyzet. És hogy úgy érzi,túl fiatal vagyok, és gondot okozna,ha összejönnénk. (1-2 barátnőm pletykáka bekevert a dologba)

És azt mondta,majd idővel változunk és még lehet az egészből valami.

Szóval most én lettem barátzónába rakva.

Megőrülök a tudattól,hogy nem lehetek vele.

Nagyon sokat találkozunk,2-3 naponta beszélünk. Nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek.

Hogyan lehetne kikerülni a barátzónából? Tudom,lányok ritkábban kerülnek bele, de muszáj valahogy kikerülnöm ebből.

Tippekez,ötleteket várnék. (Nem olyanokat,hogy felejtsem el,mert az lehetetlen)

Szóval hogyan tudnám elérni,hogy azt akarja,mint a legelején, hogyan kerülhetnék ki a barátzónából?

20N



2017. szept. 3. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezd meg apukadat. O biztos ert hozza, mi varazsolja ki a korabeli ferfiak kigyojat a gatyabol :"D.
2017. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

"20 évvel idősebb nálam,de ez nem számít."


Utána 20 mondatban kifejtesz egy sor olyan dolgot aminek fő oka pont ez a korkülönbség.


???

2017. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Jó cucc? Memmyibe kerül?
2017. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
??
2017. szept. 3. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Csak jó az anyag adsz?
2017. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Keveset
2017. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
csak kedves akart lenni, hogy idővel valtozhat. soha nem fog beleszeretni a kishugaba.
2017. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívás az élet. Szokj hozzá. Nem kaphatod meg mindíg azt amit akarsz. De megértem a csávót. 20 év... Ez olyan mintha én egy 38 éves nővel kezdenék ki. Úr isten. Apád lehetne kb.
2017. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A, szóval más barátod is volt közben?

De felejtsd el. Semmi jövője ennek. Nem kellesz neki és neked sem apád korabeli pasi kell.

2017. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Általában ő szokott minden héten elhívni valahova, ő ír állandóan,hogy mi újság...ezért nem értem .
2017. szept. 4. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!