Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik visszamondani utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik visszamondani utolsó pillanatban egy találkozót, vagy már menjek el?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk mára egy találkozót egy sráccal, de rajtam egésznap az az érzés van, h mégsem szeretnék vele találkozni. Igazából tudom, h rám fog nyomulni és ezt nem szeretném :/ Max tényleg beszélgetni... És ennyi. Ezt most tisztázzam, bár nem akarok nagyképűnek tűnni, h ilyet mondok neki, h "tudom, h rám fogsz akaszkodni", vagy majd ha a helyzet adja akkor állítsam le? :/
2017. szept. 4. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele találkozni, mondd le! Ne pazarold az idejét!
2017. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Mondd le, nem tartozol neki semmivel.
2017. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akkor állítsd le, hanem bele se kezdjetek, ha így érzed. Mondd meg most neki, sokkal egyenesebb, és ahogy írták, így nem húzzátok egymás idejét. Persze erre még reagálhat úgy, hogy még esélyt se adsz neki, de erre akkor sem kötelezhet senki, mármint a randira. Így döntöttél és kész...
2017. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Találkoztatok már?

Én adnék neki egy esélyt, semmi nem vesztesz. Nyilvános helyen legyetek és ha nagyon gázos, akkor lelépsz hamar.

Csak volt oka, hogy megbeszéltétek a találkozót.

Én nem mondanám le, csak ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy felejtős, nem akarok tőle semmit.

De egyébként tisztázhatod még most is üzenetben, hogy te csak beszélgetni szeretnél, nem szeretnél mást első randin.

2017. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Mondd le. Semmivel nem tartozol neki. Nem vagy nagy kepu. Ha nem akarod, nem kötelező. Indokolni nem kell, viszont ha meg van beszelve, illik felhívni, ne hiába várjon. Indokolni nem kell.
2017. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Igazából aljasság lenne lemondanod az utolsó pillanatban, de lehet hogy egy jó, kellemes délutánt veszítenél ezzel. Én a helyedben már megadnám az esélyt magatoknak, menj el és ha tényleg beigazolódott az érzésed akkor lépj le. Nem kötelességed sokáig vele maradnod, ha úgy látod 10 perc után lépj le.
2017. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj a sráccal, vonz ugyanúgy, csak igazából csókot nem szeretnék az első randin és félek, h ha visszautasítom akkor rosszul fogja őt érinteni, bár tudom, h nem kötelező a csók csak értitek... :)
2017. szept. 4. 15:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam azt is, h elmegyek, mit veszthetek, hátha még jól is fogom magamat érezni, de aztán átfordul bennem az érzés, h talàn mégse...
2017. szept. 4. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem is hülyeség visszamondani csak azért mert félsz attol hogy az első randin te még nem szeretnéd ha lesmárolna.Ezt az elején finoman közöld vele ez sztem nem elutasítás vagyis nem kellene annak vennie .Csupàn te nem akarod elkapkodni a dolgokat .Az is lehet hogy egyhúron pendültök és ő is igy gondolja ahogyan te .
2017. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy azzal a feltétellel mész, hogy nem nyomul.
2017. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!