Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy ilyen vadállattal?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy nem kamu, sajnos. Romák sem vagyunk.

Pénteken nagyon rosszul voltam, már két napja ordítozott velem, hogy egy lusta disznó vagyok stb., nem akarok dolgozni menni, majdnem 40 fokos lázam volt. Nem láttam rendesen, forgott velem a világ, ennyire rosszul még nem voltam. Azt hozzáteszem, hogy a kedves párom nem dolgozik. Ezért b.ßzta a csőrét annyira, hogy itthon maradok, ezért kevesebbet is fogok keresni arra a pár napra. Konkrétan kiállította a kocsit, hogyha kell a hajamnál fogva cipel be, de nem táppénzem fogunk vergődni... A r.h@dék nem látta rajtam, hogy rosszul vagyok,nem akarta elhinni. Sajnos már többször megvert előtte. Aznap este szabadult el a pokol, mikor részegen üvöltözött, hogy bezárat a szociba, ne szimuláljak, begyógyszereztet. Annyira megijedtem, hogy az éjszaka közepén fogram magam és elmentem otthonról, gyalog. Tudom rossz ötlet volt, de nem tudtam mit csinálni. Utánam jött kocsival, becibált az autóba és a hajamnál fogva húzott az őrült állatja, hogy nem szálok ki. Közben ütött. Én kétségbeesésemben kinyitottam a mozgó autó ajtaját, hogy ne bántson. Otthon összevert. A szomszédoknak azt mondta másnap, hogy részeg voltam, azért kiabáltam annyit. Azok is egy álszentek, képesek neki hinni.

Azóta elköltöztem, de nem tudom túl tenni magam rajta, amit csinált velem ez a disznó. Már az első verésnél, februárban le kellett volna lépnem.

Idegileg tönkretett, mindenért magamat okolom. Szánalmas m.csok, őt kellene telenyomkodni a gyógyszereivel, amit nekem akart beadatni... Összetörte a telefonomat stb.

Egy csomó cuccom maradt az albérletben. Ha megvannak, nem kidobta, akkor rendőrrel vagy hogyan hozzam el?

Rémálmaim vannak, én ezt nem bírom tovább... Ő nem emlékszik semmire, nem csinált semmit, én vagyok a bond, aki ezt kitalálta...


2017. szept. 5. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyiszer kibirtad, veresd ossze magad megegyszer azt jelentsd fel.
2017. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hova valósi vagy? Van pár haverom akivel elbeszélgetnénk vele. Komolyan mondom.
2017. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zala megye
2017. szept. 5. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Első körben vennék egy tükröt, és nagyon mélyen belenéznék a saját szemembe, hogy milyen döntések sorozata miatt választottam ki egy ilyen embert a páromnak, és költöztem össze vele.
2017. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Én tenyéréllel ádámcsutkán vágnám, de nem hiszem, hogy ez most segít neked.
2017. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal testvért, havert, akárkit testőrnek, úgy menj vissza a cuccodért. Rendőrséget csak akkor, ha nekiáll balhézni, de akkor ott helyben.
2017. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!