Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha valaki bántaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha valaki bántaná azt akit szerettek?

Figyelt kérdés
A kérdés csak feltételes, kiváncsi vagyok ki meddig menne el hogy megvédje a párját.:)

2017. szept. 5. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bum bum
2017. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
néha a saját vágyainktól kell megvédemi még ha más is a tàmadó
2017. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tetszik :)
2017. szept. 5. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl hős akarok lenni ès hagyom hogy a másik belessen a gödörbe
2017. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megcsavarnám a bimbóját
2017. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy, ki bántja és mivel.

Én például nagyon rosszul viselem, ha a párom védeni akar bármilyen helyzetben, mert önálló felnőttként képes vagyok saját magam megvédeni (pl. beszólogatástól, toxikus emberektől). Külön sértőn számomra, ha valaki beleszól és nem hagyja, hogy magam rendezzem a dolgaim.

2017. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt, introvertált lány vagyok, de ha valaki fizikailag bántaná egy barátomat, családtagomat, a páromat, nekimennék, az biztos. De ha csak azt látnám utcán is, hogy valakit bántalmaznak. Én nem az a fajta vagyok, aki úgy tesz, mint sok férfi az utcán, mintha nem vennék észre, hogy valakit bántanak. Rántottam már ki csövest a sínek közül, miközben jött a villamos és mindenki csak nézte, mintha egy műsor lenne.

Na, most kicsit föl is csesztem magamat, mennyire vaknak tudják magukat tettetni az emberek, csak hogy elkerüljenek egy konfliktust :)

22/L

2017. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igaz, a bántás mértékétül is függhez a válasz.

Én mondjuk a szóbeli bántást is rosszul viselem de pont miatta nem mondanék semmit hogy kiálhasson magáért.

Ha fizikailag probálnák bántani azt viszont nem birnám hagyni.


Utolsóval egyetértek, nagyon sokszor lehet sajnos tapasztalni azt amit leírtál. :/

2017. szept. 5. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Párom nagyon érzelgős. Ez már évekkel ezelőtt volt, hogy tipikus "menősrácok" anyázták párom, csak épp azt nem tudták, hogy anyukája épp agyvérzéssel fekszik kórházban, és nem tudni, hogy túléli-e. Na ott páromnak bedurrant az agya és fogta, betörte a delikvens orrát, majd kis híján a karját is eltörte. Szerencsére rendőrségi ügyet nem csinált belőle a másik család, valószínűleg szolidaritásból.


Szóval ha valaki engem a szemem láttára próbálna fizikailag bántalmazni, valószínűleg hasonló sorsra jutna.. :) Szóban meg tudom magam védeni, mert gyorsan eszembe jutnak ügyes visszavágások, szóval azt rám hagyná. Őt ilyen téren nem kell megvédenem, fizikailag nem hiszem hogy megpróbálnák bántani, mert néha elég ijjesztő. :) De ha hirtelen odaszólnának neki, tuti lefagyna, ott ki tudnám segíteni pár ütős megszólalással.

2017. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell ezt gondolni előre, mivel bűnözőket védő országban élünk. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy én kiállnék úgy a szerettemért ha bántanák, hogy a "bántalmazót" utána látogathatná a családja a kórházban, de nem lehet, mert akkor engem ítélnek el és kerülök börtönbe. Viszont ez esetben az is jó megoldás, hogy se szó se beszéd rendőrt hívsz.
2017. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!