Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nöt hogy lehet meghóditani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nöt hogy lehet meghóditani?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

lapáttal, pénzzel, hadsereggel, brutalitással, kedvességgel, hónaljszaggal, kiscicával....


mind attól függ milyen korban élsz és milyen a meghódítandó nő ;)

2017. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy.Vagy eleve maga alá pislant ha csak meglát,vagy baxhatod te az összes körítést amit kitalálnál.Max ideig-óráig ha épp olyan kedve van próbáljuk meg,adjunk a dolognak egy esélyt alapon úgy tehet mintha érdekelnéd de ezek igen röpke kapcsolatok lesznek általában.Ha csak fel nem csinálod trükkösen amennyiben kellően mazochista vagy.
2017. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó egyetértek.

Egy csaj.

2017. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őőő azért nem teljesen...

Nekem talán kamasz koromban olt utoljára az, hogy csak a külsőtől "elájultam ha megláttam" valakit.


Sőt, a legutóbbi " maga alá pislant ha csak meglát" dolog ráadásul konkrétan úgy volt ( előre mondom nem netes ismerkedés,nem ilyen céllal volt a dolog ráadásul), hogy láttam fotón, legyintettem, egy ideig csak szóban/írásban beszéltünk párszor, és ezalatt fogott meg.. egyre jobban.


Míg amikor először találkoztunk baráti társaság révén, hát, nem vagyok az a "maga alá pislant ha csak meglát" típus, de magamra sem ismertem.. :D


Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, mert dehogynem, de önmagában nem mozgat meg. A fenti példám is személyiségjegyeivel fogott meg, és másik 2 legutóbbi vonzalmam is. ( Abból az egyikkel szintén nem a külseje- sőt külsőre nem is gondoltam volna az elején, hogy később mennyire lesz vonzalom- de ott is más miatt jött elő.)


Egyébként nekem az összetevők ebben a humor, magabiztosság/határozottság, némiképp közös néztek, tudjunk jókat beszélgetni.

N ( JA és nem vagyok ronda lány, mielőtt valaki ezt a sztereotípiát hozná, de nekem sosem a macho típus jött be, a párom sem az, mégis ő is a fentiekkel fogott meg)

2017. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amire nincs recept, hiszen nem egyforma minden nő. Vagy "lát benned valamit", vagy nem.
2017. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Kissé félre tetszett érteni,én nem valami első pillantásra dolgot mondtam hanem azt ,hogy vagy a nő lesz odáig a pasiért,vagy veszett ügy.

Tehát az udvarlásnak csakis akkor van értelme ha egyértelműen az a helyzet adott,hogy a nő máris adná magát de még játszani kell a nem vagyok könnyen kapható játékot.

2017. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kémia,akkor sehogy.Ha vibrál köztetek a levegő,akkor pár bók,figyelmes gesztus,randi elég lesz.
2017. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!