Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem használ dezodort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem használ dezodort. Hogy adhatnám a tudtára finoman, hogy jó lenne, ha használna?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem büdös, viszont egy-két alkalommal, amikor feküdtünk és filmet néztünk, és felemelt karral feküdt, akkor éreztem, hogy van szaga a hónaljának. Ez eléggé zavar. Viszont ha ezt közölném vele, hogy büdös, biztos megbántanám. Nincs valami jobb módszer rá?
2017. szept. 6. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Van.Amikor ott fekszik melletted feltartott karral fogod a stiftet és bekened neki.Ha már szólni derogál.
2017. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell vele közölni, hogy "figyelj szívem, büdös vagy!", hanem kérdezd meg tőle, hogy bekente-e magát dezodorral?


Ez egy kérdés és utalás is egyben, mégsem bunkó stílusban.

Valahogy a tudtára kell adnod, hogy nem jó illat árad belőle...

2017. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok amúgy az egyetlen, aki MER SZÓLNI egy kapcsolatban számomra kellemtelen/ kényelmetlen dolgokért?


Ha valaki nem teljesen sötét, ezen nem sértődik meg..

És lehet, hogy azért, mert hosszú kapcsolatban vagyok, de belegondolva, egy frissben is szólnék, és nem az jutna eszembe, hogy úristen de kellemetlen. Ha besértődik ezen valaki az egyszerűen h.lye.

N

2017. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan, ki az, aki az ilyenen megsértődik? Én úgy örülnék, ha valaki, akit szeretek szólna, ha büdös akármim.


Az ilyenen az sértődik meg, aki azt hiszi, rózsaillatút szarik.

2017. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Az egész házat telepakolod fokhagymával. Ő kérdőre von érte. Mire te: "Mit számít, neked úgyis ilyen szagod van!"


Na jó ez csak a gyopár módszer, inkább csak célozz rá, hogy bajok.


Apropó! Ilyenkor a sokat emlegetett "igényesség, higiénia" női elvárás hol marad? Sok férfi egyszer merne ilyet kihagyni, röppenne.



Bár nem tudom ki az aki képes ezt következetesen elmulasztani.

2017. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
En siman megmondom a baratomnak, hogy "budi vagy" ha epp az es meg egyszer sem fakadt sirva miatta. Erdekes baratod lehet, ha ilyeneken megsertodik.
2017. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Minek párkapcsolat olyannak, aki nem tud kommunikálni?
2017. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De nem tudok szólni, hog légyszi kend be magad, mert nem arról van szó, hogy elfelejti, hanem nincs is neki dezodora.
2017. szept. 6. 19:38
 9/26 anonim ***** válasza:
És nem tud venni magának, vagy mi?
2017. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy mégiscsak tudatnod kell vele, mert őneki valószínűleg fel sem tünik.
2017. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!