Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik fiatalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik fiatalon a természetességre volsoltak, valóban elhanyagolják magukat házasság után?

Figyelt kérdés
Sok olyan kommentet olvasni, ahol kifejtik, azok a nők, akik tízen-huszonévesen nem sminkeltek, nem követték a trendeket, nem jàrtak műkörmöshöz, szoliba, kondiba, azokból harminc felett, néhàny èv hàzasság utàn leharcolt, zsíroshajú, kinyúlt melegítős banyàk lesznek 30 kiló felesleggel, mert nem szoktàk meg fiatalon, hogy mindig tip topmak kell lenni, és 30 felett màr nem elèg párhavonta arcápolókat venni a dm-ben, vagy pár felsőt leértèkeléskor a H&M-ben
2017. szept. 8. 14:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked a vakolat teszi a nőt, akkor tévhitben élsz megsúgom :)
2017. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ritkán sminkeltem, szoliba sose jártam (klausztrofóbia is befigyel), most itthon vagyok kicsi gyerekkel, két év házasság után. Tény, hogy voltam már jobb formában, de örülök, hogy egyre több időm van magamra (kevés segítségem van), mert nem szeretnék elhanyagolt vénasszony lenni a harmincas éveimben (se). Attól, hogy nem sminkelek, még van igényem a megjelenésemre, szeretek csinos lenni.
2017. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz elég pár havonta arcápolót venni meg pár felsőt leértékeléskor? Miért, akkor mi lesz? 30+-osan garantáltan több millás fizetésem lesz, amiből luxus arckezelésekre járok meg a Dior fog öltöztetni?
2017. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
A mukorom, szoli pont az ecceru proli nok szokasa.
2017. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te hány éves vagy? de őszintén plz
2017. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Marcsak egy kis pothaj es muszempilla kell, es lehet menni a sarokra.
2017. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Ötödikkel egyetértek, az általad felsorolt szépségápolási szokások nem az igényes nők jellemzői.

Természetesen szép 27N, aki a harmincas éveiben sem fogja elhanyagolni magát :D

2017. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Aki fiatalon telepakolja magát, harmincas éveiben is kénytelen, mert nem akarja mutogatni a tönkre vágott bőrét.

Azt láttam, a kondisok, akik abba hagyják, ők lesznek durván alaktalanok.

2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem értek veled egyet. De pl aki egy szerencsés genetika miatt 2x évesen még karcsú tud maradni kevés mozgással az 3x évesen felszedhet jópár kilót, mert lusta, nem szokott hozzá a mozgás szükségességéhez
2017. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha ad magára, akkor habzó po.fával fogod szidni, amiért egy vagyont költ ruhára, fodrászra, kozmetikusra, és otthon hagyja neked a visító kölyköt, amíg kondizni megy. Ugye?
2017. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!