Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik fiatalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik fiatalon a természetességre volsoltak, valóban elhanyagolják magukat házasság után?

Figyelt kérdés
Sok olyan kommentet olvasni, ahol kifejtik, azok a nők, akik tízen-huszonévesen nem sminkeltek, nem követték a trendeket, nem jàrtak műkörmöshöz, szoliba, kondiba, azokból harminc felett, néhàny èv hàzasság utàn leharcolt, zsíroshajú, kinyúlt melegítős banyàk lesznek 30 kiló felesleggel, mert nem szoktàk meg fiatalon, hogy mindig tip topmak kell lenni, és 30 felett màr nem elèg párhavonta arcápolókat venni a dm-ben, vagy pár felsőt leértèkeléskor a H&M-ben
2017. szept. 8. 14:09
1 2 3
 11/24 Sunshinedoll ***** válasza:

Dehogy.

Én ismerek olyan lányokat, akik tizenévesen mindezt csinálták, most meg kinyúltmackós de festett hajú megcsinált körmű büfifoltos anyuka.


Szerintem a tip-topság nem azt jelenti, hogy valakin nincs egy kiló felesleg sem, és körömre meg fodrászra költi a pénzét, de oké :D

2017. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%

#5 es #7,aha akkor a baratnom is proli,sot az a sok kozgazdasz,es ugyvedjelolt csaj is aki el ezekkel,ki melyekkel.

Varjal valszeg csak vettek a diplomat meg az agyukat is,igaz?

Hmmmm okos gondolat,inkabb irigy kicsit nem?


Kiss Viragnak is van pothaja,es ugyvedjeloltkent dolgozik melette fitnesz edzo,kepzeld meg mukorme is van,na erre lepjel,es ket diplomaja is ami nem bufeszakos majomsag.


Vagy tovabb megyek HR-n dolgozik nalunk egy gyonyoru lany,szolizik is,es kepzeld Lorem Nemetorszagban jart egyetemre,JOGI egyetemre,ket nyelven beszel,igenyes gyonyoru,igazi szexy holgy.


De te csak tudod.

2017. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem hordanék műkörmöt, póthajat, műszempillát, nem szolizom, és sokkal szexibbnek és igényesebbneknek érzem magam azok nagy részénél, akik élnek ezekkel (kivétel azok, akik nem viszik túlzásba, hanem valami hiányosságukon segítenek ezekkel, kulturált módon).
2017. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

A nok altalaban 85%-ban elhanyagoljak amgukat kapcsoaltban ,,eltespednek,szeretsz elfogadsz igy is",hasonlok.

Mar azt hiszik nem kell tetszeni hiszen a pasi meg van,mostmar elhagyhatjak magukat,sajnos.

Csak akkor kapcsolnak ha kivagja oket a pali vagy felrekacsingat jogosan.


Az a keves aki odateszi magat es tesz erte,hogy a ferjenek tetszen na oket soha nem fogjak elhagyni.


A tobbi meg megerdemli a sorsat.

2017. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%

Én nagyon természetes voltam, semmi trendiség tiniként, most 34 évesen sem a trendi, hanem klasszikus elegancia a jellemző szó rám. Szoknya, magassarkú, belőtt haj, pici smink, körömlakk, az utcára nem megyek ki pici smink nélkül, elképzelhetetlen, hogy zsíros hajjal menjek ki az utcára.

A környezetemben a fiatalabb fiúk csak szexi maminak hívnak. (két kicsi gyerekkel flangálok)

Tiniként acélbetétes bakancs, natúr haj, kötött pulcsi, katonai cuccok, nagy ritkán kihúztam a szemem, de ennyi. Azt hiszem, a hátam mögött én voltam az igénytelen lány a középiskolában.. :-(( Erről ennyit.

2017. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az igényesség nem a szoli-műköröm-smink szentháromságot jelenti.


Aki mindig "tip-top", az több időt fordít a külsőjére mint a belsőjére, és nem biztos, hogy az előbbi szépíti meg őt.

2017. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

De miert ne ferhetne meg az igenyes kulso es belso is?

Miert nem mehetne a ketto egyutt?

2017. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy megfér a kettő. Csakhogy az igényes külső nem itt kezdődik.
2017. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted, ha valaki tini korában nem sminkelt, akkor abból automatikusan következik, hogy 30 éves kora után már hajat sem fog mosni?? Jézusom.. Ezeket a baromságokat honnan veszed? Ezt neked tanítja valaki?
2017. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy azokban az esetekben a "természetesség" egyszerűen nem más, mint a lustaság és/vagy igénytelenség leplezésére szolgáló hazugság.

Aztán ez a hamvas fiatalság (és a gyors anyagcsere) elmúltával szépen a felszínre is tör.

2017. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!