Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt a barátnőm? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt a barátnőm? :/

Figyelt kérdés

Mindig lenyúlja az exeimet,, aztmondja hogy milyen jólnéznek ki,meg hogy az ővé lesz, meg kommentál nekik iwiwen,felveszí őket msnre,, meg az egyik exemmel már találkozott.. és smároltak.. és utána mondtam neki,ésmég énvoltam a rossz,hogy mivan hogyha ő lett volna élete párja, és miattam nemtudja meg

nagyon idegesitő.. mitcsináljaak?


2010. máj. 26. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Baz! =D Ugye tudod, hogy egy srác még akkor sem a tulajdonod, mikor jártok, még hogy akkor, mikor már csak az exed... :D


Mire fel zavar téged, hogy mit csinál az exeiddel?


20F

2010. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

ne barátkozz ilyen lotyóval.az ilyen nem barátnő.

az exeidnek meg mondj róla valami szépet és tuti nem foglalkoznak vele.

2010. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mert szerintem alapszabály, hogy barátnő exére nem mászunk .. :S:D..

azéért thx <3

2010. máj. 26. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a volt legjobb bnőm megtéptem mert elvette a csávóm! de csak akkor téptem meg amikor a csávóm elmesélte, hogy rámászott aztán sokat lógtak együtt mert mindig a nyakán volt és azért össze zavarodott! Na akkor kapott egy kicsit a csaj eltörtem az orrát is!:) Azóta boldogan élünk a párommal én 17 vagyok ő 21! megjegyzem ez 3 éve történt! :) A nyáron mindig összeköltözünk csak 2-en az ő saját házába!:) Hmm isteni!=D Szerintem tépd meg a ribit!;)
2010. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem kéne az ilyen utolsó szajhát a barátnődnek nevezned!Gondolom,más szabad pasikat nem lenne képes összeszedni,és ezzel akar bizonyítani,hogy ő mekkora nagy Nő...Én szóba sem állnék Vele,csináljon,amit akar.
2010. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
hát ez nem bnö-.- :S
2010. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%
Az exedhez mi közöd? Azt csinál amit akar.
2010. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja,csak az kissé furcsa,hogy a csajnak mindig a Kérdező volt pasijai kellenek,érdekes módon.Azért ez már elég furcsa,és ráadásul irritáló is,mert ha egyszer-egyszer előfordul,akkor azt mondom,hogy oké.Akkor is az a minimum,hogy megbeszélem a másikkal,rosszul esik-e Neki,és ha igen,elmondom Neki,hogy ez nem ellene irányul,és az érzéseknek nem lehet parancsolni,stb.Így meg,hogy rendszert csinál belőle,már az a gyanúm,csak tenni akarja magát,mekkora nagy nő.Ez pedig undorító.Én nem barátkoznék ilyenekkel.
2010. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De mi ez a lányoknál, hogy külön engedélyt kell kérni ahhoz, hogy az exükkel összejöhessen a másik?


Engem nem nagyon tudna érdekelni, ha a volt barátnőmmel a legjobb haverom jönne össze folyton és nem tudnék beleképzelni semmi pluszt. Legfeljebb azt gondolnám, hogy hasonló az ízlésünk...


Bár ez most ugyanaz, hogy ahogy észrevettem, akkor az "aktuális" és "x" csajok folyton fújtatnak egymásra, míg mind nem lesznek együntetűen exek. :D


Komolyan mondom, mint az állatok, akik igyekszenek a saját territóriumukat megjelölni, pedig ilyen dolgokra a cosmopolitan szerint csak a pasik vetemednek. XD


(17:26-os voltam)

2010. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*egyöntetűen


A fene. :DD

2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!