Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreznek egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreznek egy idő után többet irántam azok a fiúk, akikkel összebarátkozok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a társaságukat, de már félek, hogy megint ezt fogom hallani: "És mit szolnál, ha azt mondanám, hogy többet érzek irántad" vagy hasonló. Bennem van a hiba? Miért nem lehetünk csak barátok? Úgy sajnálom, mikor valakinek le kell rombolnom a hangulatát és utána mikor beszélgetünk, látom, hogy reménykedik, pedig én elmondtam nekik, hogy bocsi, de én nem.
2010. máj. 26. 19:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

21:15 ös vagyok ismét.

Nálam az jött be, hogy bár nagyon kedvelem őket, akiről tudom, hogy valószínű többet is érezne irántam(ezt általában érzi az ember) soha nem viselkedek velük szemben olyan nyitottan, kicsit tartózkodóbb vagyok velük szemben. aztán persze vannak azok az esetek, amikor ez sem segít....

2010. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb fiúbarátom a párom jelenleg:) Életem szerelme.

Próbálj kicsit távolságtartóbb lenni,meg emlegesd neki h randizgatsz mostanában,stb.

2010. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!