Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen pasik keltenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pasik keltenek benned leggyorsabban vonzalmat?

Figyelt kérdés

Leginkább külsőre és első benyomáskor tapasztalható dolgokra vagyok kíváncsi.


Tehát külsőnél testalkat, öltözködési stílus, frizura stb...


belsőnél meg a "kisugárzás", azaz testbeszéd, kezdeményezés, kommunikációban mi az ami lenyűgözött már rögtön első alkalommal?

(tipikus mikor nem az, hogy miről beszél, hanem ahogyan, és maga az egész lénye 1-2-re elvarázsol)


Milyenek voltak az ilyen pasik, konkrét tapasztalatod szerint, vagy milyennek képzeled el?


A kérdés célja az az lenne, hogy keresem a középutat aközött, hogy mi az a stílus amiben egyrészt önmagam adom, de más embereknek, főleg lányoknak is szimpatikus :)


2017. szept. 11. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nálam a magabiztosság a nyerő. Meg a kisugárzás, valami kis plusz. Nem tudom megmagyarázni igazából, hogy mit értek ez alatt. Kommunikáció terén az fog meg, ha érződik rajta, hogy intelligens, jól kommunikál. Meg ha jó a humora az nagyon jó pont. Ha megnevettet nyert ügye van. Meg szeretem azokat a pasikat, akik egyértelművé teszik, hogy szeretnének tőlem valamit. Pláne ha komolyan terveznek velem. De az utóbbi nyilván nem feltétlenül jön le elsőre.

Hát most így külsőre nyilván mindenkinek más, nekem a férfias pasik jönnek be. Tetszik mondjuk a borosta, meg azért ne legyen mondjuk nagyon vékony, inkább szálkás. Azokat az embereket szeretem, akik ha belépnek egy szobába valahogy mindenki rájuk figyel egy pillanatra.

Ha személyes példát szeretnél, párommal olyan első látásra szerelem dolog volt köztünk már az első perctől. Ha másnap megkérdezted volna, hogy pontosan hogy nézett ki lehet nem tudtam volna megmondani. Csak volt benne valami, ami annyira vonzott. Határozott volt, nyitott, elengedte magát. Volt benne valami, ami nagyon megfogott, de nem tudom neked megmondani, hogy mi. Úgy az egész lénye meg a "lelke".

2017. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Jól mondja az előttem lévő! Legyen határozott, de túlságosan nem! Legyen laza, vidám.

Nekem fontos h sportos legyen meg érzelmes.

2017. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! segítenek.


jöhet még :)

2017. szept. 12. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra az első és legfontosabb az,hogy legyen érzelmes gyengéd és romantikus.
2017. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az elmélet, aminek nincs sok köze a gyakorlathoz...
2017. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!