Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen rossz ez a kezdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen rossz ez a kezdés egy olyan lánynak aki nem ír magáról semmit?

Figyelt kérdés

Ezt szoktam írni "Szia! Szeretnélek megismerni, mesélj magadról valamit!"

Erre nem mindig kapok válaszokat. Tudom sablonos és nem túl eredeti, de ha nem ír magáról valamit, akkor nem tudom másképp elkezdeni, mivel a "szia, mizu" még ennél is rosszabb.

Csak akkor tudok frappánsabbat írni, ha nem csak a képei, de a bemutatkozása is megtetszik, de ilyen elég ritkán van, mivel vagy képei nem tetszenek vagy a bemutatkozása olyan amilyen.


2017. szept. 13. 07:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy tisztába a nemi egyenlősség valódi fogalmával akkor a hiba te benned van nem bennem. Miért jó az, hogy ti szerettek dolgozni karriert csinálni, de a férfi kezdetben legyen maradi? Ez őszintén hogy fér össze? Erre szeretnék választ!
2017. szept. 13. 14:55
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenki alkalmazkodjon hozzám, hanem ha nem követek berögzült játszmákat akkor is vegyen ember számban és adja meg a tiszteletet, hogy visszaír. Mint írtam én egy feminista férfinek tartom magam, mert ezt az utat tartom emberségesnek és ne kelljen berögzülések mellett élni.
2017. szept. 13. 15:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ha nem, a legtobb no igy van vele. Dolgozik,de a ferfi tegye meg az elso lepest. Ez akkor is igy van ,ha tovabb haborogsz.


erre a kerdesedre kb leirnam,hogy 25 vagyok es dolgozom. Mire vagy kivancsi?


A konkret kerdes jobb.

2017. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2es voltam, 4,6 os pedig jókat ír, szoktak így is kezdeni és tisztába vagyok vele hogy "nem ő" de tényleg jó hangulatot indít egy beszélgetésnek. És már tovább is gördíthető.
2017. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!