Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitsak a szűlők miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a szűlők miatt?

Figyelt kérdés

Az èn szûleim ellenzik a kapcsolatunkat, az elejèn ez nem volt igy de a baràtom 27 èves lassan ès minden pènzèt a szüleinek adja ès ez nem tetszik az èn szüleimnek, hogy ő nem tudja nekem igy megadni amire szûksègem van ès hogy mèg magànak se tudja mert összes pènzèt odaadja szûleinek az apja meg csak elissza. Sose fogunk igy összeköltözni pedig mondig igèri hogy elkezd fèlrerakni de sose tud.


A màsik meg ha nàluk vagyunk elvàrjàk hogy kitakaritsam az egèsz hàzat mintha valami cselèd lennèk utàlok nàluk lenni.

A baràtomnak nincs külön szobàja se testvèreivel vannak 4en egy szobàba.


Szeretem de màr nem birom ezt a helyzetet.


2017. szept. 13. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A labamat nem tennem be oda.
2017. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez csak a szüleidnek probléma, vagy neked is? Mert ez azért elég fontos.


Valószínűleg azért adja a szüleinek a pénzt, mert ott a három testvére, akiket nem akar cserbenhagyni, és valószínűleg az ő keresetén múlik a megélhetésük.


Hidd el, hogy neki sem könnyű, sőt. Értem a te oldaladat is, hogy összeköltöznél, és így nehéz, de üljetek le, beszéljétek át, találjatok megoldást.


"Ő nem tudja nekem igy megadni amire szükségem van" - Hja, azt teremtsd meg magadnak!


És még valami: Nálam a te szüleid nem sokkal jobbak a "jó" tanácsaikkal, mint a párod szülei.

2017. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem az ő pènze kell a megèlhetèshez.

Apja napi 10ezreket költ el magàra mig a baràtom a földön alszik.

Oaadja minden pènzèt mert apàs nagyon.

megkapja a fizetèsèt masnapra màr egy forintja nincs èhen megy dolgozni, èhezik ès otthon ezt senki le se szarja nàluk csak piàra legyeb meg napi 3 ezer tippmixre

2017. szept. 13. 09:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Màr zavar engem is bàrhova megyünk nekem kell fizetni, mert nekem van pènzem de most èn tartsam el őt amikor a fèrfinek kène a nőt?
2017. szept. 13. 09:25
 5/17 anonim ***** válasza:
-.- miért nem viselkedtek úgy mint a tàrsak és próbáltok együtt félretenni, boldogulni. Neki is nehéz de ha szereted nem fogsz ilyen külső okok miatt szakítani
2017. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egy ève mondja hogy ha kap fizut tesz fèlre aha a nagy .... apja elmegy a baràtaival 20 ezret elkèr tőle ez a bolond meg odaadja

Èn tudok fèlrerakni de ő nem, dolgozik de minek mikor pènze sose sincs egy fagyira nem tud engem meghivni.

Hiàba mondom neki mindig csak igèrget, hogy majd következő fizetèsèből fèlrerak de csak hiteget sose tud fèlrerakni.

2017. szept. 13. 09:35
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

" de most èn tartsam el őt amikor a fèrfinek kène a nőt?"


Akkor menj, keress egy gazdag hapsit, és akkor örülhetsz te is, meg anyuci is, meg apuci is.


A srác meg talál majd egy gondoskodó, támogató társat helyetted.

2017. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem gazdag pasi kell de egy 27 èves akinek van sajàt keresete igenis ha elmegy a baràt őjèvel ne a nőnek kelljen màr fizetni.

de te is biztos egy ilyen vagy ha ennyire nem èrtee mit mondok

egy nő se fog eltartani egy pasit főleg akinek van sajàt keresete 27 èvesen màr le kène tennie valamit az asztalra

2017. szept. 13. 10:15
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok "ilyen", ugyanis nő vagyok, és eltartom magam. De kérdés nélkül tartanám el a páromat is. Nem hagynám, hogy éhezve menjen dolgozni, és végképp nem picsognék azon, hogy nem hív meg semmire.


Basszus, a földön alszik, három testvérével együtt, az apja alkoholista, és az a bajod, hogy ki fizeti a fagyit? MEGÉRTELEK, hogy nehéz így jövőt tervezni, de csak akkor tedd, ha azt a részét is komolyan gondolod a közös életnek, hogy jóban, és rosszban.


Na, ez a rossz része.

2017. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mégis hogy tartsam el mikor tanulok ès nem dolgozom?

Nem a fagyin van a hangsuly igyis minden pènzem odaadom eki kajàra amiből cigit vesz nem kajàt.

2017. szept. 13. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!