Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nő-fiatalabb srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő-fiatalabb srác felállás működhet?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok,a srác pedig 17.
2017. szept. 13. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi 19-23al indultunk, azóta eltelt két év, és működik. Én mindig a fiatalabbakat találtam meg, nem tudom, miért. Persze, próbálkoztak volna idősebbek is, de valahogy nem éreztem úgy, hogy velük működne bármi is, annyira más világ, én meg eléggé későn érő vagyok, még most sem tudok se házasságra, se gyerekre gondolni (bezzeg a párom, a kora ellenére:D). Ne más mondja meg, hogy mi az ideális életkora a párodnak. Az mondjuk hozzátartozik az igazsághoz, hogy az előző kapcsolatom hasonló felállással tönkrement nagyjából 2 év után, de ott ilyenkorra már rég voltak problémák és viták, olyanok amilyenek most nincsenek.

Megjegyzem miből gondolja bárki, hogy egy felnőttebb férfi érettebb?:D Néha olyan rém gyerekesek, hogy megdöbbenek.

2017. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De mi? Együtt vagytok még mostantól 10 évig és aztán gyerekeitek lesznek? Nem tudom mit álmodozol
2017. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!