Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs igazság a földön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs igazság a földön?

Figyelt kérdés
Az exem-el 4 évig voltunk együtt,ő csalt meg és nagyon rosszul viselkedett az utolsó fél évben. Már mondhatni direkt kikészített idegileg és megölte az önbecsülésemet. Eltelt azóta 3 év és ő megtalálta a párját,összeházasodtak és látszólag boldogan élnek. Nekem nincs senkim és nem is tudok megbízni senkiben sem,mer rettegek hogy azt fogja velem tenni mint anno az ex. Nem tudom miért ilyen igazsgátalan az élet.
2017. szept. 14. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megtalálni a boldogságodat és ne foglalkozz mással , zárd le a múltat. Sok sikert!
2017. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
De van. Ne sajnald magad ennyire es minden megoldodik.
2017. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom egyébként abszolút a múlttal, kb fél évente egyszer jut eszembe és olyankor rágódom rajta 1 napig. Mint pl most. Akkor sem értem,hogy lehet egy ilyen "gonosz" embernek sikerül folyamatosan párt találni,nekem meg aki teljesen más mentalitású nem megy a dolog.
2017. szept. 14. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy látszólag boldogan élnek, nem jelent semmit. Lehet, hogy az új párját is megcsalja, mit lehet tudni?

Te pedig találj valami értelmes hobbit, elfoglaltságot, amivel emberekkel ismerkedhetsz, és próbáld meg a bizalmatlanságodat leküzdeni! Ha egyedül nem megy, kérd szakember segítségét!

2017. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En hiszek a karmaban. Altalaban azok az emberek akik masoknak fajdalmat okoznak, visszakapjak az elettol. Lehet mas formaban vagy evek multan, de hidd el, meg lesz a "jutalom".

Egyebkent engem is vagtak at, nem is egyszer de eddig mindig talpra alltam. Teny, hogy mar nincs bizalmam masok fele es fel vagyok keszulve a legrosszabbra mindig, de talan ez jobb is igy. Szoval nem vagy egyedul, a lenyeg, hogy szeresd onmagad es talald meg a sajat celjaidat es a legfontosabb, soha ne fuggj mastol. O meg ott rohadjon meg ahol van...:D

2017. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Amit most csinálsz, az annyi, hogy berakod magad az áldozat képébe, és jajgatsz, hogy te vagy az, akivel mindig csak a rossz történik, és milyen szemét a világ...

Nem gondolod, hogy egyedül te vagy az, aki ezt csinálja veled?

És egyedül te vagy az is, aki jobbá teheti az életed. Nyafogással meg kifogáskereséssel nem jutsz sehova, máshogyan kell megoldani a problémát!

2017. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Azert mert te voltal a sz.poagon, nyilvan nem az kap mentalis torzulást aki kics.szett a masikkal.


De egyebkent igen, undorito az egesz, az en esetemben is van egy csodalatos ilyen szemely, úgy oldottam meg, hogy letiltottam mindenhonnan. Igy hogy nem latom a nyaladzasukat valamivel jobb, kevesebbet gondolok rajuk.

2017. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, hogy honnan veszed, hogy igazságnak kéne lennie. A másik az, hogy az igazságtalanságon vergődni tökéletesen meddő: ha van, ha nincs, te nem kerülsz közelebb a problémád megoldásához.
2017. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az élet nem úgy működik, hogy a becsületes, kedves, törvénytisztelő, stb embereké lesz minden.


De ezt most keserű szájíz nélkül írom. Hihetetlen hogy léteznek még huszonéves, harmincéves (vagy idősebb emberek...) akik tényleg valami ilyesmi butaságban hisznek. A hollywoodi filmekből volt túl sok, vagy a Disney mesefilmekből nektek?

Pláne hogy semmi sem fekete és fehér. Gondolom a volt párod sem egy pokolra való őrült és te sem egy angyal vagy. Miért szeretnek az emberek csak jóban és rosszban gondolkodni?

2017. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van hobbim ,sportolok és vannak barátaim. Járok szórakozni és emberek közé . Szóval nem arról van szó hogy begubóztam a sarokba és sírok éjjel-nappal. Egyszerűen képtelen vagyok párkacsolatra, arra tudok gondolni,hogy értelmetlen mert úgyis meg fognak csalni és lehet ő is ilyen őrült lesz mint az exem aki évekig teljesen nomrálisnak tűnt . És igen azt hittem,hogy egy ilyen "gonosz " ember akinek nyilván vannak pozitív tulajdonságai is nem fogja megtalálni a boldogságot. De úgy látszik igen, hiába ilyen ember mégis ő az aki boldog és én vagyok aki lelkileg tönkrement az egészbe.
2017. szept. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!