Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak így elszállva maguktól a nők?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Néhány válasz kicsit kiveri a biztosítékot. Az egészséges önbizalom egy dolog, de páran eléggé túlzásba esnek önmaguk bálványozásával.


2017. szept. 14. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
rinyaaaaaaa
2017. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nincs letorve a szarvuk
2017. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Es ez neked miert baj? Ja, mert nem erzik, hogy be kell erniuk egy nyommanccsal, hanem mernek normalis ferfiakkal is randizni :(
2017. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Végigolvastam a válaszokat, igazából 1-2 tűnt kicsit nagyképűnek, az se vészesen.

Miért, szerinted sírni kéne, vagy mi?

Rohadtul nem nézek ki tökéletesen, de abszolút nem irigykedek a képeken szereplő hölgyekre. Ettől már el vagyok szállva magamtól? :D

2017. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért baj ez?


Azért mert ti néhànyan csak rinyàlni tudtok és nincs semmi önbizalmatok?

Vagy mert nem fognak egy jöttment csóróval és olyan pasival szóba àllni aki nem igényes és nem sportos?


Magatokba kellene nézni.

Menjetek szerezzetek piacképes szakmàt,menjetek edzeni,kajàljatok megfelelõen,képezzétek magatokat mindentéren.Csak az a baj,hogy elvagytok a langyos fosban.

2017. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastam a válaszokat, maximum a 19-es volt, ami elszálltnak hatott, a többi válasz teljesen korrekt, szóval nem értem a rinyát.

Én spec. egyáltalán nem értem azokat, akik mások külsejére irigykednek, az égvilágon semmi értelme. Különben is, inkább legyen az embernek túl sok önbizalma, mint túl kevés, ez az egész álszerénység kultusz ami itt folyik egyszerűen nevetséges.

2017. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Nem látom, miért probléma az, ha egy nő szereti magát, nem önbizalomhiányos és tudja értékelni magát úgy, ahogy van :DDD


Ezzel mi a baj?

Szerintem egy olyan társadalomba, ami az ilyen victorias secretes libákat nyomja, mint a női etalont, kifejezetten üdítő érzés olyan lányokat látni, akik nem komplexusosak és nem utálják magukat :D

2017. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

És mi van, ha tényleg legalább olyan alakom van, mint nekik? Elszálltság, ha látom? Olyan a genetikám, hogy vékony vagyok, mellé meg sportolok is. Az arcomra sem érkezett panasz. És?

Az életüket, munkájukat pedig nem irigylem, mert nem vágyom arra, hogy modellkedjek, én kigondoltam tizenévesen már, hogy mi szeretnék lenni, és azzal foglalkozom, megvalósítottam.

Mit kellene válaszolni egy olyan kérdésre, ami alapból bántón és provokatívan van feltéve?

2017. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki el van szállva magától, azt előbb- utóbb valami, vagy valaki úgyis visszahozza a földre...
2017. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Kismillió gyönyörű nő van a világon. Az önbizalom pedig még szebbé teszik öket. Nincs annál undorítóbb szerintem, mint mikor irigykedik valakire mert 10 pentivel magasabb nála. Oszt' akkor mi van? Attól nem lesz magasabb. Persze, szépek ezek a lányok is, de nehogy már rosszul kelljen éreznie magát több millió nőnek mert nem negatív a testtömeg indexe, vagy nem 190 centi magas. Minden nő szép a maga módján, főleg ha a párja szemével nézzük, és ennek bőven elégnek kéne lennie. Ha mindenki így akarna kinézni csak egyforma nők lennének a világon.
2017. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!