Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog, ha mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog, ha mindig a barátom jön el értem és hoz haza kocsival 60 km-re?

Figyelt kérdés

Autóval egy óra alatt meg lehet tenni az utat (csak egy irányba)

Busszal 2-3 óra.

Vonattal 4.

Én nem vezetek, mert akkor halálfélelmem van.

Mindig a barátom ajánlja fel, hogy eljön értem, vagy hogy hazahoz.... rossz dolog, ha elfogadom? Nem akarom kihasználni és nem tudom, ez annak számít-e. (Szerinte nem, de néha bűntudatom van miatta)


2017. aug. 10. 00:04
 1/9 anonim válasza:
Ha szivességből teszi nem használod ki...Ha nem akarna segíteni neked akkor leszarna.
2017. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az. FŐleg, hogy a 60 km 2-4 óra tömegközlekedéssel.
2017. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha halálfélelmed van vezetéskor, akkor inkább add vissza a jogsidat!
2017. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

A jogsim a fiókom mélyén lapul. Nem használom, olyan, mintha "visszaadtam" volna. :)

2017. aug. 10. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog, valaki szeret és megtesz érted ennyit. Légy boldog és ne félj! Fogsz te még vezetni is. :-)
2017. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor aztan erdemes volt megszerezni a jogsit. Sok eszed van. En inkabb megkernem a baratomat, hogy tanitson meg normalisam vezetni, felelem nelkul. X alkalom vezetes utan elmulna, csak addig felunk valamitol amig nem ismerjuk elegge, nem szoktuk meg.
2017. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog. Én a helyedben beszállnék a tankolásba, vagy ha a barátomnál lennék és rendelnénk valamit enni, vagy közösen főznénk akkor én állnám.
2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Sok eszed van."

Köszi, hogy úgy szólsz be, hogy azt se tudod, miről van szó. :) Soha életemben nem akartam jogsit csinálni, de szüleim a fejükbe vették, hogy nekem az nagyon kell, és ha a választék az, hogy vagy elmész órára, meg vizsgázni (és átmész első alkalommal), vagy felpofoznak amiért nem teszed amit mondanak, akkor lehet inkább te is beültél volna megszerezni azt a nyamvadt papírt....


A többieknek köszi a választ! A benzinpénzt nevetségesnek tartja, de az bevett szokás, hogy én fizetek, ha útközben megállunk enni, vagy rendelünk, vagy csak simán mire jön értem addigra összedobok valami finomat.

2017. aug. 10. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
majd ha bekattan, ezt jól fel fogja neked róni, erre készülj :)
2017. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!