Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszakaptatok rosszat, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaptatok rosszat, amit korábban elkövettetek egy másik emberrel?

Figyelt kérdés
Történt már olyan az életetekben, hogy elhagytatok, megcsaltatok valakit, akinek ez fájt, és később a saját bőrötökön visszakaptátok az életben?

2017. szept. 14. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem tapasztaltam még. Akikkel rosszul bántam, azokat ignoráltam, és képes voltam felülkerekedni azon a negatív tovagyűrűzésen, amit az a személy keltett, akit bántottam, tehát pl rossz pletykákon nem húztam fel magam, és ignoráltam azokat, akik hittek annak, akivel a rosszat tettem. így ki lett zárva a visszaverődés lehetősége. mindig van olyan ember, aki velem jobban szimpatizál, vagy mindig vannak olyanok, akikkel tiszta lappal lehet indulni. Pont úgy, mint ahogyan mindig lesznek olyanok, akikkel ellentét van köztünk. Egyszerűen csak tudni kell befogadni a jót, és figyelmen kívül hagyni a rosszat.
2017. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem, és a kérdéssel se igazán értek egyet.

Egy szakítás nem feltétlen rossz cselekedet a másik felé, nyilván oka van.

Kétszer szakítottam, egyik esetben se azért, hogy bántsam a másikat, hanem hogy nekem jobb legyen.

Harmadszor jobb is lett, másról nem tudok nyilatkozni, más nem történt.

2017. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves tízes, fiatal tini éveimben volt, ráadásul 300 km-re laktunk egymástól. Szerintem ne szólj bele amiről fogalmad sincs ;)
2017. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen s mindenki megtanulja.


De nem olyan hülyén ahogyan te leírod, úgy nem lenne ésszerű. Tanulás a lényeg, nem az élmény pontossága, mivel más elmék vagyunk, úgy nem azt kapnánk vissza amit adtunk.., valóságban pedig pontosan ugyanazt.

2017. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha bumerángot dobnánk el. Visszajön vagy előbb vagy utóbb, nem hajszálpontosan ugyanúgy. Minden döntésünknek ill. tettünknek következménye van, pozitív vagy negatív. Előttem már írták, hogy tanulás.
2017. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az exem megcsalt majd szakitottam vele aztàn rà kb 4évre összejött egy nővel aki megcsalta majd elhagyta .Én hiszek a karmában .Ên bosszut akartam àllni de ugy voltam vele majd visszakapja az élettől .:DÉn is visszakaptam mikor egy pasi udvarolni akart nekem teljesen jó szàndékkal és kikosaraztam aztán kifogtam az exemet.
2017. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kavartam egy nos pasival (nem vagyok buszke ra,nagyon beleszerettem), 2 kislanya volt,el akarta hagyni a csaladjat,de nem hagytam,szakitottunk.6 evvel kesobb amikor mar hazas voltam (massal),szuletett 2 kislanyunk,vitte egy kiscsaj a ferjemet mellolunk.Szerintem amiatt a regi miatt kaptam vissza.Vagy csak belemagyarazom:)
2017. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az exem azt kívánta, hogy rohadjak meg egyedül, pedig ő dobott ki. Állítása szerint elvettem tőle x évet a fiatalságából (egyszer-kétszer otthagytam, de visszakönyörögte magát mindig!!!). Na, tehát ő úgy gondolta, hogy szakít velem, és végre kiélheti magát én meg menjek a búsba amiért elvettem ennyi évét. (aha) Nos, én kb 3 éve élek boldog kapcsolatban, ő meg azóta is próbálja kiélni magát, de valahogy semmi sem akar összejönni, állandóan sír mindenért, ez nem jó, az nem jó... szabad, mint a madár, de ami alakult volna azt is elrontotta:) Megérdemli.
2017. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!