Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik anyagiass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik anyagiasságnak tartják, ha egy nőt valamilyen szinten el kell tartani amikor a gyesen a gyerekkel vannak, azok otthon maradnának gyesen a nő helyett?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon szívesen dolgoznék helyette, csak valamiért az apukák már hirtelen inkabb nem akarnak ilyenkor otthon maradni babázni, mert az a nő dolga...

Na most akkor hogy is van? :D


2017. szept. 15. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Azok a férfiak üzleti partnernek tekintik a társukat.
2017. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Alapból a gyerekválalás egy őrült, szuicid tett. Semmi nem szó mellette, de több tucat érv van ellene. Hihetetlen, hogy az emberek ennyire nem képesek uralkodni az ösztön felett.
2017. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1.: még ilyen személetmódban sem korrekt, ahogy gondolkodnak, hiszen a nő "cserébe" azt adja, hogy a fájdalmakkal, a szüléssel, a reggeli hányásokkal, a testének változásaival kihordja a gyermeküket.
2017. szept. 15. 11:57
 4/16 A kérdező kommentje:
2.: milyen ösztön? Szexuális? Vannak védekezési módok. Gyermekvállalási ösztön? Nem is akarok neki ellent mondani :) gyereket vállalni csodálatos
2017. szept. 15. 11:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#1: uzleti partnernek nem tekintik, mert az uzleti eletben semmi nincs ingyen. Az ido foleg nem.

Inkabb ostoba fajanko az ilyen.

2017. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

#4


Indokold meg, miért olyan nagyon jó dolog ez. Ellene bármikor felsorolok egy sereg érvet, de mellette?

2017. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6.: boldog leszel tőle, egy család lesztek, lesz, aki öreg korodra gondoskodjon rólad és egész életedben családban leszel. Nekem ez elég.
2017. szept. 15. 12:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
már bocsánat,de ezaz érvelés,hogy lesz aki gondoskodik rólad öregkorodban nem helytálló. PL ha a gyerekeddel történik valami ,hamarabb meghal mint te. Vagy a gyermekednek dolgoznia kell vagy elköltözik külföldre és nincs ideje veled foglalkozni. Ez az érv a legrosszabb,hiszen a pénzből amit a gyerekre költesz simán félre tudnál annyit tenni,hogy egy luxus bejárónőt bérelj magadhoz öregségedre. vagy egy privát öregotthonba menj
2017. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Indokold meg, kérdező
2017. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8.: oké, ez igaz. Talán nem ez a legjobb érv. De én is szeretettel gondoskodtam anyukámmal a nagymamámról, amikor szüksége lett rá. Szerintem ez sokkal emberségesebb élet.
2017. szept. 15. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!