Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik anyagiass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik anyagiasságnak tartják, ha egy nőt valamilyen szinten el kell tartani amikor a gyesen a gyerekkel vannak, azok otthon maradnának gyesen a nő helyett?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon szívesen dolgoznék helyette, csak valamiért az apukák már hirtelen inkabb nem akarnak ilyenkor otthon maradni babázni, mert az a nő dolga...

Na most akkor hogy is van? :D


2017. szept. 15. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na megjött az indokok nélküli nőket lepontozó brigád
2017. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valami igazán klassz korábban felfoghatatlan boldogság árasztja el az embert néha. Nagyon ritka az ilyen érzés. Mint mikor beállsz egy kis fűtől, vagy szerelmes leszel, vagy elérsz valamit, amit egész életedben akartál, vagy halálfélelem után életben maradsz. Csak ez az érzés másmilyen, de ugyanilyen intenzív, mérhetetlen euforikus boldogságérzés.


El sem tudja képzelni az ember, amíg nincs gyereke.


Nekem van, a nap nagyrésze valóban szívás, kiabálás, takarítás, valaki mással kell foglalkoznom, de vannak olyan pillanatok, amikor teljesen megtérül az egész. És ez az érzés annyira klassz, hogy még többet akar belőle az ember.


Olyan nagyon egyek vagytok a gyerekkel, megérted teljesen minden mozdulatát, csak rád számíthat, egy apró részed továbbgondolva, teljesen és végtelenül megbízik benned meg ilyenek. Így leírva nem hangzik túl felemelően, de nagyon jó, mikor elönt az érzés. És ezt évekig élheti át az ember, ha szerencséje van haláláig. Nem megy rá az egészsége az embernek, fitten tart, igaz, nagy kiadással jár, de az ember haláláig kitarthat a dolog.


Az elérhető érzések közül, amiket átéltem, ez a legklasszabb és legintenzívebb.

2017. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#2: 80 even belul kihalna az emberiseg, ha mindenki ugy gondolkodna, mint te.
2017. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lorem:


Nem lenne az olyan nagy tragédia...

2017. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom anyagiasságnak.

Ketten vállaltuk a gyereket, egy család vagyunk. A férfi a családfenntartó ez régóta így van és elfogadott.

Mondjuk én akár otthon is lennék a babával. Biztos sokat tanulnék belőle. Nekem mikor annak idején kicsik voltak rengeteget kellett dolgoznom, szóval alig láttam őket. Aztán ráment a házasságom....

2017. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%

lesz, aki öreg korodra gondoskodjon rólad és egész életedben családban leszel. - ez ÖNZÉS, semmi más.


Miért kéne gondoskodnia rólad? Ő egy ÖNÁLLÓ ember, SAJÁT élettel, lehet 2000km-re tőled :)

Azért szülni, hogy elvárd, hogy valaki törölje a szaros seggedet, elég gáz, nem gondolod?

2017. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!