Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy próbálkozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy próbálkoznak nálam nők mégis az jut eszembe, hogy inkább elmegyek egy prostihoz? Van más is így?

Figyelt kérdés

Asszem egyszerűen azért, mert az egy tiszta viszony. Nincsenek ezek a rejtett elvárások. Meg a nőben ez a félelem, hogy mi van, ha nem komoly kapcsolat lesz. De ettől még nem értem, abszurd.


Miért nem tudnak nők egyszerűek lenni, úgy ismerkedni, hogy lesz ami lesz és azt csinálni egyszerűen amihez kedvük van? És nem mindent első pillanattól a komoly kapcsolatért való küzdelemnek vagy fizetségnek tekinteni?



2017. szept. 16. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem lehet megmondani a nőknek, hogy csak dugni akarsz?
2017. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert selejtes vagy, es ahelyett hogy magadban keresned a hibat azt varod hogy minden no viselkedjen ugy mint egy prosti.
2017. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Kétségtelen, ha prostihoz mégy, akkor az ötlet megszületése után fél vagy egy óra múlva már a punciban ficánkolhatsz, és miután jól kihancúroztad magad, szabad vagy mint a madár, és nem kell elviselned egy állandó barátnővel járó minden boldog életedhez fölösleges nyűgöt. Tiszta üzlet, habár egy lövésre számítva fajlagosan drágának tűnik, ha tartósan így élsz, és lelkileg eléggé kiürülhet az ember...
2017. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem tekintem kuzdelemnek azt, ha valakivel komoly kapcsolat celjabol ismerkedek es ugyanugy azt csinalom, amihez kedvem van, nem vagyok gorcsos es taktikazos. Szimpla komolytalan dugashoz nincs kedvem, ennyi.
2017. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
keress szexkapcsolatot v barátság extrákkalt!
2017. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ezekből a válaszokból is úgy érzem, mintha nagyon meglennének mérgezve a fejek. Ha valaki nem úgy szeret ismerkedni, hogy már betonozná be az egészet valami előre kikötött tartósba, akkor biztos dugni akar csak. Mi vaaaan?


Én nem csak dugni akarok. Egyszerűen azt csinálni valaki mással amihez épp kedvem van. Megismerni valakit. És még az sincs bennem, hogy rövid ideig akarok vele valamit. Hanem egyszerűen nem szempont, hogy rövid vagy hosszú. Hanem lesz ami lesz, ha sokáig jó, akkor sokáig lesz az, ha szexelni jó együtt akkor azt csináljuk. Ha mást akarunk csinálni akkor mást. Szóval nem a gyors puncihoz jutás a cél. Csak ne mérgezze már az első találkozástól ez, hogy a másik azt vizsgálgatja, komolyat akarok e. Mert ha nem, akkor őt nem érdekli semmi, én sem, programok sem, szex sem.


ez az állandó agyalás a másik oldalon, hogy ez komoly e, mert ha nem, akkor kihasználják és ő nem ad szexet ha nem komoly, mégha nagyon szexelne se stb stb. ez valami olyan méreg, ami elveszi a másiktól a kedvem gyorsan. Ez a taktikázás valami komoly kapcsolatért.


A prosti csak egy fajtája a tiszta dolgoknak. Ahol nincsenek ilyen elvárások, hogy mi kellene hogy legyen a jövő, hogy most a jelenben azt csinálhassuk amit akarunk.


Vannak amúgy nő barátaim, velük is jó, pedig nincs szex. De ott talán pont azért, mert nem jön be ez a milyen kapcsolat ez kérdés, hanem csak találkozunk, amikor kedvünk van és felhívjuk egymást, vagy írunk egymásnak. Ott tök megvan az a spontán dolog amit szeretek. Egyszerűen csak örülünk egymásnak és kész.


Szerintem úgy kéne, hogy kinézzen egy tartós kapcsolat, hogy ketten együtt maradnak tervezetlenül, mert jól érzik magukat együtt. Pont ahogy egy barátság sem úgy lesz életre szól, hogy az elején már zsaroljuk szinte a másikat, hogy ez most komoly? Hanem spontán tartós lesz, mert szeretünk egymás társaságában lenni.

2017. szept. 16. 10:27
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Mert egy prosti az önmagát adja és nincs benne például az hogy jaj mit fognak mondani róla. Vagy kicsi az esély rá hogy az utcán egy lány akinek tetszel, le fog szólítani és szókimondóan mindent közöl, például az első perc után hogy szívesen lenne a feleséged is mert annyira szimpatikus vagy neki. De egy prosti nem takargat, kimondja amit gondol. Így az tűnik természetesebbnek. Míg a való élet meg olyan mint egy nagy apácazárda. Sok nőnél meglehet a kölcsönös vonzalom, mégsem mehet el veled például azért mert kötik a művilágunk azon szabálya hogy foglalt, vagy mert épp most volt párja és ribinek mondanák.
2017. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem úgy kéne, hogy kinézzen egy tartós kapcsolat, hogy ketten együtt maradnak tervezetlenül, mert jól érzik magukat együtt. "

Reszben. Masreszt senki nem szeretne ha az elso nehezsegnel lelepne a parja mert eppen nem erzi jol magat.


Ez nem azt jelenti hogy eleted vegeig benne kell maradni egy num mukodo kapcsolatba, viszont egy mukodo kapcsolatban is sok idoszak johet amikor nem kellemes az elet. Ezert fontos az elkotelezettseg.


Te meg felsz az elkotelezodestol es mindenfele hulyeseggel probalod megmagyarazni.

2017. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló leírta kérdező.Csak a kifogásokat keresed, miért is ne köteleződj el senki mellett.

Akinek ennyire nem megy, az inkább maradjon alkalmi kapcsolatoknál.Ez a te tereped, szóval prostizz, vagy ragadj le a bulikázós egy éjszakás leányzóknál.

2017. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#8 és 9


Volt nagyon szép, tartós kapcsolatom. Vannak nagyon régi barátságaim. Miért gondoljátok, hogy azt mondom, hogy lelépni minden nehézségnél? Meg csak alkalmi kapcsolat?


És 8 azt se bánom, hogy ha jó érezzük valakivel, akkor életem végéig maradjon. Abban a tartósban is reméltem ezt. A barátságaimból szerintem sok végig velem lesz. De egyik sem olyan, hogy ezt előre kikötöttünk és ha a másik nem egyezik ebbe bele, akkor lezárom egyből. Szerintem ebből így nem lesznek szép dolgok.


Mit értetek elköteleződésen mégis? Szerintem valami olyasmit, hogy az ember előre döntse el, hogy mit fog akarni a jövőben. De ez eleve lehetetlen. Ez csak egy illúzió. Amiből ez a gyáva remegés jön, ami érződik sok nőn.

2017. szept. 16. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!