Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevétel megosztása? Én gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevétel megosztása? Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet, hogy a párommal már lassan 4 éve vagyunk együtt. Ebből kb fél évet éltünk eddig együtt.

Még mikor nem éltünk együtt, vettem neki laptopot, telefont. Mondhatni jól kerestem, kb mindent én fizettem. Most viszont fordult a kocka.

Amíg én jól kerestem, ő nem dolgozott, egyetemre járt. Most viszont nekem esett vissza a bevételem és neki megugrott elég szépen.


Viszont most meg ha én kérek tőle, akkor azzal jön, hogy minek nekem meg hogy én sem adtam neki, ami nem igaz.


Most ismét távkapcsolatban vagyunk. Ő bármit megvehet magának és elnézi, hogy "szenvedek". Mikor találkoztunk és erről beszélgettünk, azt mondta, hogy lehet ad majd a pénzből, de úgy hogy én követelem, nem akar adni.


Ő megcsalt már párszor, de vele maradtam és azt mondja, hogy többet nem teszi meg. Illetve mondtam neki, hogy ha mégis, akkor teljesen vége mindennek.


Csak én érzem kettős mércének ezt?

Ti mit tennétek?



2017. szept. 17. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeret, csak kihasznál. Szerintem egyértelmű, hogy meg kell vele szakítani minden kapcsolatot.

Fogd fel tanulópénznek. Megcsalást megbocsátani: jó nagy butaság volt.

2017. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te még vele vagy? Csodálom.

Nem is szeret téged.

2017. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva. Idézőjelet képzeljétek oda.


Ugyanis felhoztam nála konkrétan, hogy jó lenne ha segítene nem nagy összeggel. Erre kb kiborult, hogy ez nem fer, hogy még én kérek tőle és már nem alkotunk egy párt.

De sejtettem, csak hülye voltam...


Azért köszi a válaszokat.

2017. szept. 18. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, nem vagy ettől nagyon kibukva.
2017. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából már egy ideje sejtettem, hogy semmi értelme ennek a kapcsolatnak. De ez csak egy utolsó kis csepp volt.

Mivel egy kapcsolatban egymást segítjük, ezért szerintem nem vártam túl nagy dolgot.

2017. szept. 19. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!