Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a szőrős pasi már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a szőrős pasi már nem is férfias?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnos többségben vannak és valamiért csak a női szőr undorító.
2017. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne férfias? Férfiasabb, mint azok akik még a combjukról meg a lábukról is leszedik. Nekem valahogy sose imponált, ha egy pasi többet járt kozmetikushoz, mint én. Ami szőr "útban van" (érted mire gondolok), azt valamilyen szinten szedje le, a többi sose zavart. Sőt inkább lgyen, mint ne legyen.
2017. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
De, szerintem férfias. Viszont a tiszta szőrős férfihátat nem tudom elviselni...., a többi úgy jó, ahogy van!
2017. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az párom is egy szőrös férfi. Én jobban szeretem a szőrös férfiakat,mint a csupaszokat.

18/L

2017. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mertektol fugg. A szoros lab nyilvan oke, a szoros kar is, a szakall, borosta stb is. A haton fura, de ilyennel meg szemelyesen nem talalkoztam. Mellkason meg igazabol tok nyolc, a jelenlegi paromon ott alapbol nem no, es bejon, a multban meg volt 1-2 szoros mellkasu emberrel is dolgom, azok is bejottek. Honaljon inkabb ne legyen, sokkal konnyebben beizzad es budos lesz.
2017. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát talán kilehet jelenteni hogy 50% igen és 50% a nem szavazatok ez azért kicsit meglepett
2017. szept. 18. 16:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nekem a szőrös férfiak tetszenek
2017. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, én például abszolút szőrmániás vagyok.
2017. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem,ha egy pasi szőrös. A szakállat, borostát imádom. A láb,kar, has, mellkason is szeretm a szőrt, és az intim testrészen is (bár szeretem,ha egy kicsit vissza van nyírva,de azért legyen szőrös,ne legyen csupasz). Viszont nálam is a hátszőr az, ami az 'inkább ne' kategória. Lehet ott is egy kis szőr, de ne legyen sűrű, és ne borítsa be az egész hátat.
2017. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy ferfi szőr nélkül nem ferfi szamomra :)
2017. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!