Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőnek adnátok kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek adnátok kölcsön ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Adnátok kölcsön a szeretőtöknek 80-120ezer forintot, ha nagyon nagy szüksége lenne rá?

Vagy milyen viszonyban álltok azzal, akinek adnátok ennyit?

Nem én akarok kérni, hanem azon gondolkodom, hogy adjak-e ennyit kölcsön.



2017. szept. 18. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szeretönek nem. 13 éve van szexkapcsolatom, soha nem adnék neki kölcsön sem és örökbe sem. Elv!

Szerelem esetén persze más kérdés. Neki nem kölcsön, hanem örökbe adnám.

2017. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adj kölcsön, de MINDENFÉLEKÉPPEN legyen biztosítékod.

Írjatok papírt, adjon valami biztosítékot, amivel van esélyed visszaszerezni a pénzed, ha esetleg "elfelejtené" megadni...

(Tapasztalat)

2017. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En adnek meg adtam is es sokkal tobbet adtam, 400ezret.

Megtehettem, mert akkor nem volt szuksegem arra a penzre, neki meg sokat segitett, egy meglevo hitel lezarasahoz. Januartol fogja torleszteni, de mimkor adtam bekalkulaltam azt is, hogy eluszik a penz.

Semmi ahoz kepest amennyivel a volt felesegem huzott le valaskor. Azt is tuleltem.

2017. szept. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha ezen elgondolkodsz, az már nem szex kapcsolat. Egy szex kapcsolatban ilyen, h kölcsönkérés, elő sem jöhetne. Milyen már ez? Összejártok töcskölni, a nö pénzt kér, ez kissé prostis.
2017. szept. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem kérte, csak ismerem a helyzetét. Szerintem ennyi idő után nincs abból semmi, ha beszélgetünk a magánügyeinkről, bízunk egymásban.
2017. szept. 19. 07:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Anyámon és húgomon (plusz nagynéni, nagybácsi) kívül senkinek.
2017. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pénzt kölcsön még anyámnak sem adnék...
2017. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#14

Ha viszont a felesége lenne tökre rendben lenne.

Van azért különbség, hogy pénzt adsz a szexért vagy olyannak adsz pénzt akivel szexelsz.

Mindkettő egy bizalmi kapcsolat.

2017. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!