Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható a barátomtól, hogy ha megyek hozzá, akkor kijöjjön értem kocsival az állomásra?

Figyelt kérdés

Ő Budapesten lakik, én 2 óra vonatútra tőle. Amikor megérkezem Budapesten a pályaudvarral, még BKV-val kell mennem hozzá, ráadásul át is kell szállnom, így még plusz 45 perc az út, meg ugye sok pénz is, mert mivel nem budapesti vagyok, nincs BKV bérletem.


A barátom még sem szokott kijönni értem az állomásra, meg amikor megyek haza, akkor kivinni, csak abban az esetben, ha neki is amúgy épp a városban van dolga és amúgy is menne.


Mit gondoltok, szerinted jogosan várhatnám el, hogy kijöjjön értem kocsival, vagy jól van az úgy, hogy menjek tömegközlekedéssel? (minden hétvégén megyek amúgy hozzá)


2017. szept. 19. 17:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem várhatod el, de amúgy az illem így diktálja.
2017. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Meg lehet kovezni, de nalunk (annyiban mas, hogy nalunk repterrol valo hazautrol meg odautrol van szo) paromnak teljesen termeszetes volt, hogy ha mar en utazok nokent hozza, akkor o allja minden koltsegemet ezzel kapcsolatban, es mar a bejaratnal var autoval, nem pedig hagy meg taxit fogni/buszozni x percet. Megall az eszem milyen "ferfiak" vannak...
2017. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora tahó! Ha valaki két órát utazna értem, természetesen ott várnám az állomáson. És ki is vinném, amikor elmegy.
2017. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Nekem biztosan rosszul esne, elem akkor is kijon a parom autoval, ha csak 10 perc gyalog hozza az ut. Tedd szova neki a dolgot.
2017. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
2-nél a pont. De én kimennék érted :D
2017. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Én amikor bátyámékhoz utazom, és hazaérek vonattal, akkor is ott vár a párom. Este 10-kor is. Nem még ha hozzá utazgatnék...
2017. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Minden heten oda-vissza utazol 2 orat. Az lenne a minimum, hogy kimegy erted.
2017. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Minek menjen ki erted, ha igy is ingyen megy hazhoz a pina? O miert nem utazgat hozzad, miert csak te hozza?
2017. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

En mindig kijottem az allomasra a parjaimert, de forditva is ugyan ez volt. Soha nem hagytak, foleg nem este, hogy egyedul maszkaljak a Keleti kornyeken.

Ha nem is autoval, de legalabb eled mehetne...

2017. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%
Én önszántamból kimennék, de úgy nem, ha elvárják. Aki ezt elvárja, az számoljon vele, hogy tőle is elvárnak majd ezt-azt...
2017. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!