Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a barátomtól ez a húzása?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal. A napokban a közeli városban "városnapok" voltak, ami azért fontos mert ott találkoztunk először, ezért gondoltuk hogy megint elmegyünk, és megünnepeljük az 1. évfordulónkat (hivatalosan 1 hónapra rá jöttünk össze, de ez lényegtelen). Pár nappal az esemény előtt írt a legjobb barátnőm hogy talizhatnánk, mert máshol tanul, pár havonta látjuk egymást, dolgozik is stb. A párom kiverte a hisztit, hogy ez a mi napunk, hagyjon béken minket mindenki. (Amúgy is ki nem állhatja a barátnőmet, ha egy légtérbe vannak veszekednek valamin). Oké, lemondtam. Ezután a legjobb haverom írt, akinek bár tetszem, tiszteletben tartja a dolgot, de őt is lemondtam. A városnapokra jött a családom is, minden rendben volt. Aztán találkozott ott egy régi osztálytársával, és végig vele volt... mondanom sem kell, mennyire rosszul esett. Válaszul azt kaptam hogy legalább lehettem a családommal, úgyis ritkán látom őket, meg hogy biztos a haverjával van gondom, mikor én mondtam neki hogy menjenek el sétálni stb, csak nem gondoltam hogy egész este vele lesz... 20L és 22F
2017. júl. 10. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Te mondtad hogy menjenek el sétálni. :)
2017. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, de nem 10-től hajnal 3-ig tartó intervallumra gondoltam...
2017. júl. 10. 15:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Főleg mivel én a hisztije miatt mondtam le a két barátomat, pedig én is csak egy fél órás-órás sétára gondoltam velük kapcsolatban.
2017. júl. 10. 15:07
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan.

Ha előtte azon hisztizett, hogy ez a ti napotok, és mindenki hagyjon békén, akkor miért nem veled töltötte az időt?

2017. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan esett rosszul.
2017. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
aha
2017. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
#2 És mondtad neki előtte hogy meddig maradhat? (mert gondolom nem gondolatolvasó ;-)
2017. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem feléri ésszel... ő hangoztatta hogy ez a mi napunk. Plusz szerintem egy felnőtt férfinek nem mondhatom a haverja előtt, hogy na akkor kisszívem itt vagy egy óra múlva.
2017. júl. 10. 15:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg amúgy sem korlátozhatom.
2017. júl. 10. 15:22
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én sikítva menekülnék tőled.


N.

2017. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!