Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg így a lánybarátom viselkedése?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal az interneten, és hát úgy tűnik szerelmes belém. Eleinte folyton rajtam csüngött, kétértelmű szexuális utalásokat tett, meg folyamatosan azzal nyaggatott, hogy találkozzak vele, meg akar erőszakolni, meg ilyenek... de mivel idősebb nálam, nekem pedig inkább a fiatalabb, 15-18 éves lánykák jönnek be, így a részemről csak barátság lehet köztünk, ezért mindig figyelmen kívül hagytam az ilyen jeleit, kezdeményezéseit.


Az utóbbi időben viszont elkezdett velem flegmázni, ritkán ír és folyton gúnyolódik rajtam, hogy lúzer vagyok, meg nolifer, meg hogy sose lesz nőm, mert kinek kéne egy ilyen szerencsétlen, mint én. Tisztára úgy beszél, mintha azt hinné, hogy én akarok tőle valamit, csak nem merek vele találkozni, miközben valójában engem full nem érdekel, mint nő, csak mint barát. Meg ha ennyire szerencsétlennek tart, akkor nem értem minek szokott még mindig bepróbálkozni néha azzal, hogy találkozzunk.


De a legjobban az idegesít, amikor az anyagi helyzetemmel aláz meg. Azon poénkodik, hogy olcsóbb étteremből veszem a kaját mint ő, szerinte tuti valami 350 forintos menzán kajálok, meg ha vesz neki az apja egy új ruhát, akkor rögtön mondja, hogy mennyibe került, még a blokkot is lefotózza. A munkámon is gúnyolódik, miközben neki csak ilyen kamu munkahelye van kb, ahol semmit nem csinál, csak ül és nyomja a netet. Neki megveszik a szülei a saját lakást, a Chanel prafümöt, autót, minden presztízs b***t, amit kitalál. Örülök neki, de azért nem kell lenézni a szegényebbet.


Miért változott meg így attól, hogy én nem akarok vele randizni? Komolyan ekkora bűn, ha egy férfi csak barátkozni akar egy nővel?



2017. szept. 20. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
:D
2017. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
És te még nem tiltottad le?
2017. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem rájött, hogy mi vagy igazából (csóró, nolifer, stb) és már cikinek érzi, hogy régen próbálkozott.
2017. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem erdekel a csaj, akkor miert foglalkozol vele?
2017. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De szokott még próbálkozni, csak már ritkán ír, meg folyton flegmázik.
2017. szept. 20. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdd el neki írni, hogy megfarkalnád, hidd el, egyből lekopna.
2017. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Tini párkapcsolatos kérdéseket miért kell mindig más kategóriába tenni? :D
2017. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha egy csaj írta volna...
2017. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennyi gyökér kommentet, gondolom nem véletlenül lettetek lepontozva mind...
2017. szept. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!