Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja előre sejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudja előre sejteni, hogy változna az idegen emberek viselkedése irányomba?

Figyelt kérdés

Idegen férfiak, nők viselkedése milyen lenne a jelenlegi helyzethez képest, ha

- szőkébb lennék jóval (most szőkésbarna, sötétszőke)

- vörös lennék. Nem sötétvörös, hanem inkább valami narancsvörös asszem.


Van valakinek tapasztalata, aki nőként ilyesmódon változtatott a hajszínén, vörös vagy szöszke lett? (NEM sötétvörösre adott reakciók érdekelnek!)


Pl. a szöszke nem kezelhető, túlzott figyelmet adhat ciganyoktól, vagy épp butának néznek? Ami mondjuk nem zavarna szerintem, ha butának hisznek, az stratégiai előny egy okos embernek. :D Bár hosszútávon idegesítő lehet!

És a vörös, lehet egy csomó ember szerint szimplán ronda szín, plusz elütne a szemöldökömtől... Meg az ilyen narancsvörös a művészlelkek színe szerintem.


2017. aug. 24. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
* Mármint a cigány ifjak túlzott figyelme lehet nem kezelhető, nem a világosszőke haj.
2017. aug. 24. 16:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden hasznos választ köszönök. Legszívesebben egy-ey hétre kipróbálnám mindkettőt, aztán olyat csináltatnék amelyik jó választás, de ilyen sajnos nem létezik, mert parókát nem akarok. A jó paróka több tízezerbe kerül.
2017. aug. 24. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen hülye kérdést is jó rég olvastam már.
2017. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez fugg a szemelyisegedtol, kisugarzasodtol, attol, hogy kikkel erintkezel a mindennapokban, meg ilyesmiktol. Van, aki pl. a voros hajtol cuki lesz, van, aki kozonseges. Ugyanigy van a szokevel is. Szerintem ugy tudod ezt meg, ha egy-egy honapra kiprobalod mindket hajszint.
2017. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg sötétszőke hajam van. Sajnos korán kezdtem őszülni, nagyon régóta festem.

Voltam már világos szőke, platina szőke, rézvörös, sötét vörös, fekete, barna, melírozott, padlizsán lila, stb. Soha nem változott az emberek viselkedése a hajszínemtől. Mindig volt, akinek az új tetszett, volt, akinek a régi, de összességében nem volt olyan, hogy x szín miatt többen kedvesek/bunkók/udvarolnak/kerülnek.

Egyedül a saját hajszínem (fele sötétszőke, fele ősz), amire egyöntetűen negatív visszajelzést kapok.

2017. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a két hasznosabb választ. :)
2017. aug. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!