Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban? Ez véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban? Ez véletlen lehetett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot neten, vadidegennek gondoltuk egymást, ő ráadasul külföldön is él, csak pont itthon van, erre kiderült, hogy gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt, a nagyszüleink majdnem szomszédok. A szüleink fejben már össze is adtak minket😂Veletek történt már ilyen csodával határos találkozás? Érdekelnek az ilyen sztorik. Szerintem ez hátborzongató, kizárt, hogy véletlen lenne :D Hétvégén lesz az első randink, de ez tényleg olyan, mint a mesékben..😊😀

2017. szept. 21. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem véletlen, ez meg volt írva előre. Most a gömbömbe nézek, szugerálom, hogy jobban betekinthess az életébe. Abrakadabraaaaa....nos, látod már a hónaljkutyáját?
2017. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem hasonló sztorikra :D Amúgy én is szkeptikus, realista ember vagyok, de ez teljesen ledöbbentett és nem az első ilyen "véletlen" az életemben.
2017. szept. 21. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Nos, szerintem nincs véletlen, se ezt te is tudod. Utadba sodorta az élet, tehát valamit tanulnod kell tőle, neki is tőled. Hogy ezzel kezdetek-e valamit...?! Szívesen. :)
2017. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet egymásba bonyolódni, ha külföldön él.
2017. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez egyszerűen hihetetlen! Olyan mint egy Katie Fjorde féle csöpögős romantikus film...
2017. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En elmentem dolgozni egy ùj munkahejre ott ismertem meg a kolegam es vegul kiderult hogy kicsi koromban mamaval sokat jartunk hozzajuk
2017. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen és nem lett jó vége. Ha tehetném meg sem ismertem volna. Te most ezt a dolgot a sorsnak hiszed, elkezded majd beleélni magad és úgy gondolod, hogy jöhet bármi egymásnak vagytok teremtve. Az élet azonban nem egy Disney mese, ugyan úgy lehet rossz ember és ugyan úgy előfordulhat hogy nem fog működni. Ne légy olyan elvakult mint én!
2017. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én azt mondom, mindennek rendelt ideje van! ( nem vagyok vallásos) Az élet, a sors elénk " tesz" szituációkat és amit mi reagálunk, vagy jól, vagy rosszul, az visszahat ránk, és néha sokkal később tudatosul csak, hogy mi miért volt úgy.
2017. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 jaj, nyilván nem hiszem azt, hogy megtaláltam a nagy Ő-t, meg, hogy ő a szőke herceg fehér lovon...nemis hiszek ilyen dolgokban :D Ugyanúgy állok hozzá, mint bármelyik másik pasihoz. Csak maga a szituáció különös, és ha tényleg lesz is ebből valami komolyabb, az mégkülönösebb lenne :D Amúgy köszi a válaszokat, jöhetnek még :)
2017. szept. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!