Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kontrollálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kontrollálni a bárgyú vigyorgásomat, ha meglátok egy kicsit is szép/csinos csajt?

Figyelt kérdés
Ebből kitalálhatjátok, hogy még sosem volt barátnőm és akárhányszor meglátok egy kicsit is szép lányt (akinek szexis vagy romantikus kisugárzása van) egyből elkezdek bárgyún vigyorogni. De nem az a csibészes mosoly (főleg, hogy nekem nem is áll jól, mivel kisfiús, alacsony alkatom van amitől csak egy kanos lúzernek nézek ki), hanem az a klasszikus szakmunkás (pedig egyetemistaként értelmesnek gondolom magamat) bárgyú vigyorgás, amikor a lúzer nyikhaj melós kölyökkel szemben sétál az egyetem a 175 magas, vékony, dögös top csaja és vigyorog a szerencsétlen gyerek, miközben a csámpás lábaival azon igyekszik, hogy ne tűnjön előtte bénának és ne essen előtte orral a betonnak. Az a helyzet, hogy nagyon nehezen tudom kontrollálni az érzelmeimet annak ellenére, hogy visszahúzódó, komoly és gátlásos ember vagyok. Van valami tréning ami tudna rajtam segíteni? Vagy menjek el pszichológushoz? De akkor mit mondjak neki? Annyira kínos nők között tartózkodnom, főleg, hogy a domina érett nőktől (pl.: [link] ) meg konkrétan be szoktam sz**ni és olyankor feszengve érzem magamat, miközben kiver a verejték. Hogy a fenébe tudok így valaha is elhelyezkedni, mikor manapság minden cégnél hemzsegnek a domináns bulák és én egy alacsony kis nímand emberként még a férfi társaim között sem nagyon tudok érvényesülni, nemhogy még a nők között. Főleg, hogy manapság minden vállalatnál a csapból is a #csapatjátékos, #erősegyéniség, #motiváltkarakter meg hasonló lózungok folynak, aminek én jelenleg nem felelek meg és ilyen helyeken is megy a kavarás meg a flört ezerrel a munkaidőben is, miközben kirekeszik a selejt réteget. Szerintem, egy napot nem élnék meg.

2017. szept. 20. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hát ez jó :DDDDDDDDD
2017. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

A szerencsétlenségedhez még eszméletlenül felszínes is vagy. A legrosszabb párosítás. Sajnállak.

22/L

2017. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:D biztos nem magadon vigyorogsz olyankor?
2017. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ja, én is voltam olyan szituban, bementem állásinterjúra és már attól kivert a veríték ahogy a hr-es csaj kinézett. Összevissza habogtam, pedig rendesen felkészültem az interjúra, nem is vettek fel. Gondoltam is, valami önbizalomnövelő tréning kellene, mert ez így nem fog menni.
2017. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
Gondolj erősen arra, hogy az az adott nő épp egy vaskos, kukoricás, felemás színű, gőzölgő nagy medvét tol ki épp vöröslően erőlködő fejjel.
2017. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vicsorogj.


Ha nagyon nehéz, mondhatod mellé, hogy "vau-vau"

2017. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

háát... a legcélravezetőbb talán az lenne, ha minél több időt töltenél el nők társaságában, akkor hozzászoknál.

a kis tini lányoknál is van az a kategória, aki nem mer fiúkhoz szólni, aztán ahogy idősebb lesz, nem tudja már elkerülni, hogy velük is beszéljen, szépen lassan elmúlik ez.

esetleg próbálj meg tudatosan normális viselkedést magadra erőltetni, amíg nem megy természetesen is. :D

2017. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mekkora mázlista vagy: két füled van, oszt' mégse vagy szatyor!

Vagy valami effélére.


A röhögés mégis csak jobban áll a legtöbb embernek, mint a bárgyú vigyor.

2017. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél inkább meleg!! az menő úgyis manapság..

Hát vigyorogj, bakker, nem dolgozni jársz be oda??? :D

apum alacsony volt zabálták a nők!!! tudják hogy kis ember nagy bottal jár amúgy nyugi! :D Azok meg nem domináns bulákok hanem agyukat játszó ellenszenves, helyüket nem találó , egymást koppintó..stb. eltévedt némberek:D!...

nem kell velük foglalkozni! Jómagam egyáltalán nem utasítom el mert alacsony.... lehet egyéniség vagy!!?

Nem kell ennyire negatívnak lenni még be is vonzod azt amit amúgy nem!! Tükröt tartasz az emberek elé...!

2017. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: tapasztalatom szerint nem agyukat játszó nők, csak határozottak meg olyan kedvesek szépek, hogy az ember elolvad tőlük. :)
2017. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!