Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy zavar, hogy a parom messze dolgozik?

Figyelt kérdés
Tőlünk másfél órányira kapott állást. És engem úgy zavar és sajnálom is, főleg télen már 5-kor kel és utána masfel óra csak az utazás több atszallassal. Bár szerencsére csak 8 órát dolgozik így 6 körül már hazaer nem pedig késő este , sőt néha hamarabb is, de akkor is... Én is dolgozok most csak 8-9 órában, de dolgoztam már 12 órában is. Ez a normális, ez a élet. Ha a közelben volt a paromnak munkahelye sose zavart, de ez valamiért nagyon. Talán a tudat is, hogy egész nap olyan távol vagyunk egymastol. De tényleg sajánlom is, mert tudom,hogy én nemlékszem bírnám. Őt nem viseli meg. Már azt is felvetettem, hogy költözzünk, de nem szeretne. Azért nem az az alommunkahely neki se csak most nem talált mast. Hogy lépjek ezen túl? Mert úgy érzem ez csak nekem problema és tényleg csak max 1-2 évről szól a dolog . Nem onnan fog nyugdijba menni
2017. szept. 22. 03:31
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem téged az zavar h addig sem tudod mit csinál
2017. szept. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, de amikor a közelben dolgozott akkor se tudtam mit csinál és nem zavart. Teljes mértékben megbizok benne
2017. szept. 22. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!