Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódás után nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás után nektek mennyi idő volt amíg újra akartatok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem erre a "minden nő k***a/minden férfi szemétláda" mentalitásra jutott emberekre gondolok.

Olyanokra akik a csalódás után nem érezték, hogy kellene kapcsolatot kezdeményezniük, inkább pihentetnék a dolgot, nem mennének bele maguktól most egy kapcsolatba.



2017. szept. 22. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6 - 12 hónap kell. Előtte még erős az ideálképed.
2017. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A leghosszabb nálam kb. egy év volt. Igaz, ehhez hozzátartozott, hogy a kedves exemmel szakítottam, de ő utána még játszotta a "jaj, de még szeretlek, de ne találkozzunk, kívánlak, de ne érj hozzám" hülyepitsa-játékot, emiatt nehezebb volt végleg lezárni az egészet, elvarrni az érzelmi szálakat, és felkészülni a következő kapcsolatra. Persze ebben az egy évben is voltak olyan nők, akik tetszettek, de semmi kedvem nem volt az érzelmi bizonytalankodáshoz, háromszögeléshez.
2017. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég sok idő. 2 év is akár. Túl érzelmes vagyok.
2017. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
A volt barátnőim elleni ellenérzésektől függetlenül nekem elég két-három hét a következő kapcsolatig. Ha sikerül, oké, ha nem jön össze, az se baj, nem kell elkapkodni a dolgot, de sokat nem fogok nyavalyogni az előző miatt, mert nem érdemes. Egy hét nekem elég a nyüszögésből, bármilyen hosszú volt a kapcsolat. Egy új kapcsolat egyébként is általában segít túllépni az előzőn.
2017. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem fél év múlva lett kapcsolatom, de még nem éreztem magam rá teljesen késznek, egyszerűen akkor találkoztam olyannal, akivel baromira megvolt minden, ami nekem egy kapcsolatban fontos
2017. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Változó. Volt amikor szinte azonnal, volt amikor pár hónap múlva. Éveket nem vártam.

Pár hónapot érdemes várni szerintem, hogy semmiképp ne azért legyél együtt valakivel, mert egy pótlékot keresel.

2017. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 èv volt macska-egèr játèkkal. Nem akart elengedni, de megtartani se. A vègèt az tette be, hogy vidèkre költöztem.
2017. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én tudom milyen lányt keresek, nem az exek az ideálok, nem véletlen mentünk szét, meg a kapcsolat alatt kiábrándultam belőlük


szóval akkor még várjak, nekem az volt 2 éves kapcsolatot exem 2 mondatban telefonon zárt le, meg sem akarta beszélni előtte, szóval "ha neki ennyi volt, én miért érezzem szarul magam?" mondjuk 1-2 hétig eléggé padlón voltam, de kb rá 1 hétre már össze is jöttem egy lánnyal akiről azt hittem megfelelő lesz, de sorra derültek ki a problémák és nagyon nem passzoltunk, én komolyat akartam, ő meg éretlen és önző volt

lelkileg eléggé lehúztak az exek és most nem is keresek komolyat, de néha eszembe jut, hogy mi lenne HA alapon

más téren ismerkedem és ott van aki alkalmit van aki komolyat keres

néha eszembe jut, hogy vajon megérné e megint kockáztatni, valakinek megint adni, próbálkozni hátha most összejön

majd úgy is érzem ha biztos vagyok benne, de ha találok megfelelő partnert, akkor biztosan nem fogom elszalasztani!

2017. szept. 22. 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél fel egy kérdést a kapcsolatfüggőségről is mert amit ide leírtál az egészségtelen vagy nem felnőtt kérdés.
2017. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9:

nem vagyok kapcsolat függő :D

tök jól elvagyok egyedül, sőt élvezem is a szingli életet és nem is keresek komolyat

csak néha elgondolkodom, hogy lenne rá lehetőségem, de egyáltalán nem érzem azt, hogy most akarnék komolyat

2017. szept. 22. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!