Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, pasik, férfiak! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik, férfiak! Volt már olyan, hogy vonzódtatok egy lányhoz nagyon, de kapcsolatot nem akartatok?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben vagyok. :( A vonzalom megvan, de kapcsolatot nem akar. Azt mondogatta többször is, hogy milyen gyönyörű vagyok, szép...stb. de kapcsolatot nem akar. Elmondása szerint alapból most nem akar...

21/L


2014. máj. 27. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
volt velem ilyen. Sőt gyakran előfordult. Mivel feleségem van.
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, baxni akarunk veled :D
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam így. Nem is értem az ilyeneket, de hát, aki mindenkit megkaphat az megengedheti magának
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Igen,mivel már van egy kapcsolatom, de egy szertői kapcsolat belefér :)
2014. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
persze
2014. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neki nincs kapcsolata. :) Nem értem, ha tetszem neki, akkor igazából mi akadálya...
2014. máj. 27. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fiú vagyok, de az esetek elég nagy százalékában a kérdésedre a válasz, hogy igen.
2014. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos olyan korszakát éli, hogy most csak d*gni kellenek neki a nők.
2014. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyakori. kapcsolatra 1-2 nő kellene, dugni pedig minden negyedik 18-45 év között
2014. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot fenntartani nagyon sok idő, energia és nem utolsó sorban némi pénzt is igényel (ajándékok, elmenni valahova beülni stb..), ezek bármelyike hiányában nem szívesen vállal senki se egy 'komoly' kapcsolatot. Én pl. most nem tudnék egy kapcsolatot fenntartani a tanulás mellett úgy, hogy plusz munkát vállalok és még eljárok edzeni. Szóval a válasz a kérdésére egy nagy igen. 25/F
2014. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!