Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Minha kezdene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minha kezdene eltávolodni tőlem egy lánybarátom egy szemét srác hülyesége miatt.

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jo baratom, akivel mindent megbeszeltunk, a lanyokat, az eletunket.15 eve voltunk legjobb haverok.Aztan megismertem egy lanyt.Osszebaratkoztam vele, nagyon jol ereztuk magunkat.Sokat meseltem rola a haveromnak, azt vettem eszre 1szer, h mar nincs kedve hallgatni (pedig en ot mindig meghallgattam es orultem, ha bejott neki vmi).Mint ha irigykedne.Aztan elkezdte kiszinezve pletykalni azaokat, amiket neki mondtam a lanyrol.Visszajutott a lanyhoz.Nem sokat valtozott a viszonyunk a lannyal, de mar akk sem a regi.Mintha eltavolodna tolem kicsit.A haverommal azota nem beszelek, de ez nem valtoztat semmit.A lany nem mutatja, h haragszik.Mikor mondtam, h nagyon rossz nekem, h miattam rola pletykalnak, azt mondta, h ot nem zavarja.Azt mondanak, amit akarnak.De meg is, mintha mas lenne.Hogy erdeklodjek, hogy tudjam meg, h mit gondol, ha nem nagyon akarja elmondani?Mit tegyek egyaltalan?
2010. máj. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet...Leírnád mégegyszer?
2010. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább olvasd el még1X, szerintem egyértelmű
2010. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lenyeg, h a haverom megutalt, mert ezzel a lannyal baratkozok, meg azert, mert tobbet csajozok, mint o és ezert elkezdett olyanokat terjeszteni (mintha persze tolem szarmaznanak), h szerintem van eselyem ennel a lanynal, ossze fogok vele jonni, tudom, mert megorul ertem.Holott a lannyal csak baratok vagyunk.Mondtam neki, h ez a genny miket pletykal, azt mondta, h nem erdekli, azt mond, amit akar...de ennek ellenere ugy erzem, h nem a regi a viszonyom a lannyal.Az igaz, h nagyon nagyon kedves vagyok vele.Lehet igazat ad vmilyen szinten a pletykanak, mert felreerti a kedvessegem, meg azt, h piszkalgatom, kotekszek vele.

Szal ez a srac olyanokat pletykal, amiket en mondtam neki, mint baratomnak, de o kiszinezve tovabb adja.Mi tehetek, h a lany ujra a regi legyen?Egyaltalan hogy beszeljek vele?Hogy vezessem fel?Elsüllyedek szegyenemben, h miattam rola pletykalnak.

2010. máj. 27. 17:13
 4/5 A kérdező kommentje:
1. nek leirtam megegyszer, de a 2.nak igaza van.
2010. máj. 27. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisidőre hagyd őt. Köszönni persze köszönj neki, de lehet hogy most egyedül szeretne maradni. Hogy lássák a többiek a pletyka nem igaz, de ha mindig ott vagy a nyomában akkor az erősödik a többiekben, hogy mégis igaz. Lehet, hogy őt nem érdekli, hogy miket beszélnek róla..., de melyik embert nem érdekli? Én a te helyedben egy kicsit hagynám őt, hogy megnyugodjon. Ha valóban úgy van, hogy kicsit más lett a lány.

L/16

2010. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!