Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képcsere után miért lépnek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képcsere után miért lépnek le a nők ha állitólag másodlagos a külső?

Figyelt kérdés

Ilyeneket irnak előtte:


Engem nem befolyásol az hogy hogy nézel ki.

Csak egyszerűen érdekel.

De erre majd rájössz miután küldtél képet

De nem fogok lelépni akárhogy is nézel ki.


Utána jön a tiltás..


2017. szept. 23. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Csak duma volt, hogy küldjél képet nekik.
2017. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Azért álljunk már meg egy szóra. Attól, hogy valakinek másodlagos a külső, az nem azt jelenti, hogy akkor nincs semmiféle elvárása a külsővel szemben és akkor jöhet neki akármilyen fogatlan 100 kg-s zsíros undorító igénytelen alak.

Ugye, ezt te se gondoltad komolyan kérdező?

2017. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért Én ezt a tiltós részét nem értem, rendben nem tetszik, akkor lehet finoman közölni, az hogy se kép se hang se betű és tilt...vagy másról küldtél képet...akkor mondjuk nem csodálnám.
2017. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez csak duma, amivel megpróbálják elhitetni veled, hogy ők mások, mint mások, és ezt onnan tudom, hogy régen dettó ilyen voltam én is. Mert azt akartam, hogy szeressenek. De nincs értelme, ha úgy szeretnek, hogy valójában nem is ismernek, tehát valójában nem is engem szeretnek, hanem az álarcot, amit magamra húztam. Mindenkinek számít a külső. Pont a napokban chateltem valakivel, aki ugyanezt mondta. Raktam fel képet, erre törölte a beszélgetést, illetve letiltott szó nélkül. Ennyit erről... :D
2017. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a kettes válaszolóval egyetértek. A másodlagos nem azt jelenti, hogy nem érdekli. Számomra is másodlagos a külső, de számít, mivel belém van programozva, hogy csak olyanhoz tudok vonzódni, aki tetszik külsőleg. Ez az emberi természet része, amit hülyeség eltagadni.
2017. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ma 15:22


"100kg zsiros undoritó"


Látom te csak végletekbe tudsz gondolkodni.

Átlagos kinézetről van szó súlyba,nem kövér nem sovány,ápolja a testét,ilyen elvegyülös utca embere.

2017. szept. 23. 15:31
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

ÓÓ...uram bocsá, ez jutott hirtelen eszembe.

Egyébként is, kár pattognod olyanon, ami szubjektív.

Attól, hogy átlagos a külsőd, átlagos a súlyod, akkor se fogsz mindenkinek bejönni. Ennyi.

Egyszer úgyis bejössz majd valakinek.


De azért remélem nem karba tett kézzel várod a sült galambot, hogy a szádba repüljön, ugye?

2017. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ui.:


Jó a nickneved, kérdező:

öszvérre vágyom :D :D

2017. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Neked is írt? :D Biztos szereti a lovakat. Behatóbban, mint mások. :P

2017. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9


fúúúújjjjj :D :D :D


még jó, hogy már megebédeltem :D

2017. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!