Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek olyan lányok, akik...

Léteznek olyan lányok, akik szépek, és fontos nekik, hogy egy srác intelligens legyen, vigye valamire az életben, viszont a külső csak másodlagos?

Figyelt kérdés
Igen, tisztában vagyok vele, hogy felszínes vagyok, szóval nem szükséges rámutatni... Amúgy nem vagyok kifejezetten taszító, inkább "átlagos".
2013. aug. 19. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a külső csak másodlagos? de neked meg 'szép' lány kell? [link]
2013. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Minden embertípusból van, elszórtan.
2013. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, ismét egy ronda diplomás...
2013. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyenek akinek fontos, hogy a pasi sikeres legyen. De a legtöbb nagyon szép nő úgy van vele, hogy megfelelő mennyiségű pénz mellett másodlagos a külső.
2013. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én tipikus olyan eset vagyok, aki elsőre a külsőre megy és a kinézet alapján választok, de ha elkezdünk beszélgetni és a személyisége taszít, akkor már nem tudok vele mit kezdeni... de volt már olyan többször is, hogy megismertem valakit, aki kinézetre nem jött be, de egy közös baráti kör miatt sokat találkoztunk és a személyiségével simán megfogott, emiatt külsőre is máshogy kezdtem tekinteni rá.
2013. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szóval te olyan lányt vársz, akit nem érdekel a külső, míg te a jellemzésedben rögtön első helyre írtad, hogy szép lány kell neked? :)

Nem vagy egy kicsit ge*i? :D


Amúgy nekem fontos hogy intelligens legyen a pasi és vigye valamire az életben, ez fontosabb, mint a külseje, viszont ez utóbbi is fontos, ha nem is a világ legszebbjeire hajtok (mondjuk az ízlésem és a barátnőim ízlése eléggé eltér egymástól, szóval aki nekem a legszebb, azt barátnőim csak értetlenül nézik, és fordítva). Nem jövök össze egy púpos, pattanásos, bibircsókos, mittudoménmilyen fogatlan emberrel, csak mert viszi valamire az életben és intelligens... És a szex? Az nem működik, ha nem vonzódom legalább egy kicsit a pasihoz. És az azért elég fontos része a kapcsolatnak, szerintem.

2013. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, ez egy kicsit álszent dolognak tűnhet, de én ilyen vagyok. Tisztában vagyok azzal is, hogy a legtöbb embernek a külső az elsődleges, ezért csupán abban reménykedem, hogy van egy-két lány, aki kevésbé felszínes, mint én. Amúgy nem vagyok púpos, meg semmi ilyesmi. :D Figyelek a külsőmre, próbálok stílusosan öltözködni, jó fodrászhoz járok, sportolok, stb.
2013. aug. 19. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában a szép lányoknak a jó pasi kell, átlagos lánynak átlagos pasi. Ne legyenek nagy elvárásaid, hacsak nem vagy milliomos.
2013. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az elvárásaimon sajnos nem tudok változtatni. Próbáltam, de nem ment.

Akkor azt javasoljátok, hogy hagyjak fel az ismerkedéssel addig, amíg nem tudok felmutatni valamit (a te szavaiddal élve: amíg milliomos nem leszek), mert úgyis reménytelen?

2013. aug. 19. 16:20
 10/12 anonim válasza:
jajj hagyjuk már ezt az általánosítást, ismerek több olyan lányt is, akik szépek (nem cicababákra gondolok D-s mellel, de tényleg szépek) és a pasijaik sosem valami izompacsirták, jóképű lovagok vagy milliomos család sarjai, mégis szerették őket. csak a személyiségeden kell változtatnod, vagy a hozzáállásodon és fogsz találni olyan személyt, akit keresel nyugi. nem kell elsőre lerohanni a lányt, csak barátkozz vele és lehet, hogy pont a személyiséged alapján fogsz bejönni a lánynak, még ha az elején nem is tetszettél neki. ennyi. pont. vége a sztorinak.
2013. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!