Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valamelyik nő kifejezetten jóképűnek tart, más viszont bottal se érne hozzám?

Figyelt kérdés
A nők ízlése miért áll ennyire távol egymástól?
2017. szept. 23. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Valójában nem áll messze egymástól (lásd az 5-6 féle kötelező férfiideált a filmekben), viszont a reális helyzet mindig ez volt, hogy van akinek tetszel, van akinek nem. Ez általában így szokott működni.
2017. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A férfiak ízlése sokkal közelebb áll egymáshoz. Amelyik nő tetszik egy férfinak, az tetszik majdnem az összes többinek is.
2017. szept. 23. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Lol. Én úgy vettem észre, pont hogy a férfiak ízlése sokkal különbözőbb.
2017. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2


Ez is csak egy natúr általánosítás, mint a másik. Itt is megvannak a "kötelező" ideálok, de mókás amikor haverral nézegettük a lányokat/nőket, és én az ő által favorizált nőt láttam nem túl szimpatikusnak, addig az ő az általam preferáltat titulálta "hüllő"-nek. Szóval így is, úgy is megvan pár ideál, de a való életben a szórás máshogy alakul.

2017. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a filmekből indulnánk ki, csak ugyanolyan típusú nőknek és férfiaknak lenne kapcsolatuk, szerencsére ez nem igaz.

Nem tudom a férfiak ízlése mennyire áll távol egymástól, a nőké elég különböző tud lenni. Még a saját életemből is tudok példát mondani, tetszettek már olyan srácok akiket a barátnőim "bottal se" meg olyanok is, akikről elismerték, hogy ez igen, jól néz ki. Egyikben ez tetszett, a másikban az. Van egy barátom akivel talán még többet is el tudnék képzelni (ha nem lakna olyan messze és nem lenne 3 évvel fiatalabb nálam), mert annyira tetszik a személyisége, közel állnak az érdeklődési köreink egymáshoz és jókat beszélgetünk. Ismerőseimnek meg nem jön be a külseje miatt. Van ilyen. :D


22N

2017. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem egyformák a nők sem.

Gondolj bele mi lenne, ha mindenkinek tetszene mindenki? (Orgia? :D )

Nem állatok vagyunk, hogy mindenki mindenkivel legyen...

2017. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Nyilván téged se hatna meg a személyisége, és hogy milyen jól el tudsz vele beszélgetni, ha nem tetszene külsőleg egy kicsit se.

2017. szept. 23. 16:14
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Nem is erre irányult a kérdésem. Csak ez a hatalmas ízlésbeli különbség furcsa számomra.

2017. szept. 23. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az egyik 20 a másik 40 éves, érthető, hogy más az ízlés.
2017. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Ugyanaz a korosztály. Bár az igaz, hogy általában a fiatalabbaknak (18-19) jobban szoktam tetszeni.

2017. szept. 23. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!